víkendové wellness pobyty

Terme Bled

Bled je městečko, nacházející se na Slovinském území v podhůří Julských Alp, těsně na hranici Triglavského národního parku. Bylo založeno roku 1004, když německý císař Jindřich II. věnoval místní hrad brixenským biskupům. V okolí městečka Bled naleznete mnoho turistických atrakcí, jako je například překrásné stejnojmenné jezero s ostrovním kostelíkem a působivě umístěným hradem. Bledské jezero je jedním z nejoblíbenějších turistických cílů v celém Slovinsku.

více

Wellness víkendy Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Terme Bled
Terme Bled / Hotel Park ****
Odpočinek v souznění s přírodou a výhledem na krásne jezero Bled. Prodlužte si víkend a vychutnejte si pár dní obklopení nádhernou slovinskou přírodou.

Cena zahrnuje

Prodloužený víkend s pefektním relaxem a výhledem na jezero Bled v nově zrekonstruovaném hotelu.

Cena zahrnuje

Terme Bled

Vzhledem k poloze jezera Bled uprostřed nádherné přírody a díky horskému klimatu s čistým horským vzduchem, bylo městečko Bled prohlášeno za lázně. Termální voda přitéká do jezera několika proudy.

V severovýchodní části jezera se nachází několik termálních pramenů. Voda z těchto pramenů se využívá k terapeutickým a wellness rituálům v některých hotelech v okolí jezera Bled. První lázeňský dům zde postavil v roce 1858 švýcarský lékař Arnold Rikli. Léčili se zde zejména migréna, vysoký krevní tlak nebo revmatizmus.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.2