víkendové wellness pobyty

Podčetrtek

Wellness víkendy Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Podčetrtek
Podčetrtek / Hotel Breza ****

Víkend v Breze

3 dny / 2 noci / polopenze
Wellness víkend ve slovinských lázních Terme Olimia Vám pomůže odpočinout si po pracovním týdnu. Pojeďte relaxovat do hotelu Breza s polopenzí a bezplatným vstupem do Saunového světa Termalija Relax a Termálního parku Aqualuna a dále buď do saunového parku Wellness centra Termalija nebo do bazénů Termalija Family Fun. Účastnit se můžete skupinového cvičení.

Cena zahrnuje

Pojeďte prozkoumat jedny z nejhezčích slovinských lázní. Třídenní pobyt v Podčetrteku, hotelu Sotelia**** s polopenzí. Také můžete využít nejen bezplatný vstup do Wellenss centra Termalija Relax a Termálního parku Aqualuna, vstup do saunové parku Wellness centra Termalija nebo do bazénů Termalija Family Fun, ale i noční koupání ve Wellness centru Termalija v pátek a sobotu.

Cena zahrnuje

Podčetrtek / Hotel Breza ****
Pětidenní relaxační pobyt v době letních prázdnin v hotelu Breza, který je součástí Terme Olimia ve slovinském Podčetrteku. Stravování je formou polopenze. V ceně pobytu je bezplatný vstup do wellness centra Termalija Relax a termálního parku Aqualuna a do bazénů Termaluja Family Fun. Radost pro celou rodinu!

Cena zahrnuje

Léto pro celou rodinu v Podčetrteku v termálních lázních Terme Olimia se vstupem do Welleness centra Termalija Relax i Termálního parku Aqualuna, do saunového parku Wellness centra Termalija nebo do bazénů Termalija Family Fun a také s účasí na aktivitách jako vodní aerobic nebo „Good morning gymnastika“ Vám dodá ztracenou energii a chuť do života. Stravování formou polopenze.

Cena zahrnuje

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0