víkendové wellness pobyty

Moravské Toplice

Termální lázně Moravske Toplice se nachází v severovýchodním cípu Slovinska nedaleko maďarských a rakouských hranic v oblasti nazývané Prekmurje (Zámuří), podle řeky Mury, která zde protéká. Oblast je rovinatá a zemědělsky velmi využívaná a svůj věhlas získala nejen díky lázním, ale i díky zdejšímu vínu. Centrem regionu je Murska Sobota, která je od Moravskych Toplic vzdálená jen asi 8 km.

více

Wellness víkendy Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Moravské Toplice
Moravské Toplice / Hotel Termal ****
Termální odpočinek a relaxace ve proslulých Moravských Toplicích.

Cena zahrnuje

Moravské Toplice / Hotel Ajda ****
Prodloužený víkend ve slovinských lázních Terme 3000 - lázních "pro tetí tisícileti přijemně překvapí kvalitou nabízených služeb a pohostinností místních obyvatel.

Cena zahrnuje

Moravské Toplice / Hotel Livada Prestige *****
Uvolnění a relaxace uprostřed nádherné slovinské přírody.

Cena zahrnuje

Moravské Toplice / Hotel Livada Prestige *****
Týdenní relaxace v luxusním hotelu s perfektním vybavením pro dokonalou relaxaci.

Cena zahrnuje

Moravské Toplice

K objevení termálních pramenů došlo v 50. letech minulého století, kdy v oblasti byly prováděny průzkumné vrty při hledání ložisek ropy. Zdejší prameny vyvěrají z hloubky až 1500 m a mají velmi unikátní složení. Pro své zabarvení bývají někdy nazývány „černým zlatem Moravských Toplic“ nebo také „černou vodou“. Tato voda je vysoce koncentrovaná, obsahuje natrium-chlorid-karbonát, je slaná, kalná a je trochu cítit naftou. Díky svému složení a teplotě 72 °C má blahodárné léčebné účinky.

Po objevení pramenů byly na místě postaveny lázně, které procházely průběžně modernizací a dnes jsou tvořeny velmi moderním komplexem Terme 3000, který je největším rekreačním střediskem ve Slovinsku.

Léčivé zdroje:

typickým a specifickým léčivým zdrojem je tzv. „černá termální voda“, která je vysoce koncentrovaná, má teplotu 72 °C, obsahuje natrium-chlorid-karbonát a je kalná, slaná a je velmi lehce cítit naftou.

Léčebné metody:

hydroterapie, kinezioterapie, elektroterapie, mechanoterapie, termoterapie, inhalace, akupunktura.

Indikace:

revmatismus (artróza), chronická zánětlivá revmatická onemocnění, poúrazové a pooperační stavy – pohybový aparát, osteoporóza, kožní onemocnění (lupenka), nemoci plic, gynekologické nemoci.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.2