víkendové wellness pobyty

Rajecké Teplice

Rajecké Teplice jsou často označovány za jedny z nejpřitažlivějších slovenských lázní. Leží v údolí říčky Rajčianky uprostřed jehličnatých lesů mezi Strážovskými vrchy a Malou Fatrou asi 15 km od Žiliny.

více

Wellness víkendy Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Rajecké Teplice
Rajecké Teplice / Activity Park Hotel Skalka ***

Wellness pobyt 2 noci

3 dny / 2 noci / snídaně
Třídenní pobyt se snídaní v Rajeckých Teplicích, hotelu Skalka*** s malým lázeňským programem. Klasická masáž, rašelinový zábal. Během pobytu doporučujeme navštívit bazény v hotelu Aphrodite.

Cena zahrnuje

Rajecké Teplice / Activity Park Hotel Skalka ***

Wellness pobyt 3 noci

4 dny / 3 noci / snídaně
Wellness pobyt na čtyři dny ve Slovenských lázních Rajecké Teplice, hotelu Skalka se snídaní a programem určeným k regeneraci. Užívat si budete klasickou masáž a rašelinový zábal. V případě zájmu lze dokoupit polopenzi.

Cena zahrnuje

Víkendový relax exclusive

3 dny / 2 noci / polopenze
Víkendový pobyt Relax exclusive v Rajeckých Teplicích do Vás nalije ztracenou energii. Ubytování s polopenzí v jednom ze dvou čtyřhvězdičkových hotelů a aroma olejová masáž, exkluzivní masáž, vybrosauna a uhličitá koupel. K tomu volný vstup do vodního a saunového světa včetně fitness centra.

Cena zahrnuje

Rajecké Teplice

Historie lázní je datována od r. 1376, kdy byla písemně zdokumentována existence místních termálních pramenů.

Místní moderní léčebné domy a wellness hotely nabízejí kromě léčebných pobytů řadu relaxačních a wellness programů. Jedinečné zázemí léčebného domu Aphrodite Vás jistě okouzlí i nabídkou mnoha ojedinělých wellness procedur, které uspokojí i nejnáročnější z Vás!

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1