víkendové wellness pobyty

Patince

Rekreační areál Patince leží v jihovýchodní části Podunajské nížiny asi 17 km od Komárna směrem na Štúrovo v oblasti, která se vyznačuje nejvyšším počtem slunečních dní v roce.

více

Wellness víkendy Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Patince

Wellness weekend

3 dny / 2 noci / polopenze
Dopřejte si pohodový víkend plný wellnessu v termální vodě s blahodárnými účinky na pohybové ústrojí a načerpejte tak pozitivní energii a sílu do nového týdne díky našim procedurám.

Cena zahrnuje

Letní pobyt na 3 noci

4 dny / 3 noci / polopenze
Letní pobyt ve Wellness hotelu Patince na 4 dny Vám nabízí neomezené vstupy do termálních bazénů, saunového světa, fitness, vyhlídkovou plavbu po Dunaji a mnoho dalších atrakcí pro děti i dospělé.

Cena zahrnuje

Patince

Areál byl vybudován u termálního pramene na ploše 22 ha a kromě termálních bazénů nabízí i další atrakce - uměle vybudované jezero o rozloze 2 ha (vodní sporty, rybolov), sportovní hřiště na beach-volejbal, minigolf, tenisové kurty aj. Čtyřhvězdičkový Wellness hotel Patince disponuje moderním bazénovým světem s wellness barem, saunovým světem a Spa-centrem, které nabízí velké množství wellness procedur. Užijte si termální vody v rámci Vašich wellness dní v Patincích!

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.2