Wellness víkendy - Dunajská Streda

Hotel Thermalpark***

Popis hotelu Wellness víkendy Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

parkoviště zdarma
recepce
restaurace / jídelna
lobby bar
výtah
internet / Wi-Fi
hotelový bazén
sauna

VYBAVENÍ POKOJE

klimatizace
internet / Wi-Fi
TV
minibar
pokojový trezor
koupelna / WC
vysoušeč vlasů

Poloha:

hotel Thermalpark se nachází přímo v hlavní budově rekreačního komplexu Thermalpark Dunajská Streda, doslova pár kroků od bazénů, saunového světa a masážního centra. Svým návštěvníků poskytuje víc než jen ubytování. Po dobu pobytu mají hosté neomezený vstup do všech vnitřních i venkovních bazénů.

Popis hotelu:

v hotelu je k dispozici recepce, lobby bar, konferenční místnost a výtah. Gastronomické služby zajišťuje hotelová restaurace a bufety v blízkosti bazénů.

Na ploše 18 ha se nachází 6 venkovních a 4 vnitřní bazény, které nabízí dokonalý Relax pro všechny věkové kategorie. Pod širým nebem je to Italský bazén, Relaxační bazén s termální vodou, Rekreační bazén, Plavecký bazén, Dětský bazén se skluzavkou a exteriérová část Rotundy s termální vodou, která má interiérovou část. Dalšími krytými bazény jsou Wellness bazén, Plavecký bazén a Baby bazén. Ve vnější části bazény doplňuje sedm tobogánů a několik sportovních hřišť.

Součástí Thermalparku je také obnovený saunový svět s Finskou saunou, Biosaunou, Infrasaunou, Parní saunou, Solnou jeskyní, vířivkou, ochlazovacím bazénem, ledopádem a zážitkovými sprchami. Saunování také zpestří saunové ceremoniály, které probíhají ve Finské sauně.

Další možnost relaxace si mohou návštěvníci užít v masážním centru s pestrou nabídkou wellness procedur.

Celková kapacita hotelu je 47 pokojů, resp. 117 lůžek.

Vybavení pokoje:

hotel disponuje dvoulůžkovými pokoji v několika kategoriích – Standard bez balkonu (v naší nabídce), ostatní kategorie - Standard Plus, Comfort a Premium mají balkon nebo terasu. Každý pokoj je vybaven koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, fénem na vlasy, klimatizací, LCD TV, telefonem, minibarem a trezorem. Samozřejmostí je také WIFI připojení. Hotel nabízí také speciální pokoje, které se dají navzájem propojit, takže jsou ideální pro rodiny s dětmi nebo skupiny přátel. Většina pokojů nabízí jedinečný výhled na bazény a přírodní jezero Thermalparku.

Stravování:

je poskytováno v hotelové restauraci – snídaně a večeře formou bufetu, obědy dle denní nabídky.

Procedury poskytované hotelem:

široká nabídky masáží – klasická, aromaterapeutická, manuální lymfodrenážní. Další nabízené procedury jsou hydromasážní postel VelusJet, ortopedická trakční postel, magnetoterapie, oxygenoterapie a mořská parní koupel. Největší devizou hotelu je využití bazénů s termální vodou, která vyvěrá z hloubky 1.600 m a na povrchu dosahuje teploty až 57°C. Má blahodárné účinky pro pohybový aparát. Dětem do 6 let neví vstup do termální vody povolen, dětem do 14 není vstup doporučován.K dispozici pro děti je však dostatek vyžití v bazénech s běžnou vodou.

Poznámka:

Parkování pro hotelové hosty zdarma na hotelovém parkovišti přímo před hotelem. Pobyt domácích zvířat není možný.

Dunajská Streda - Hotel Thermalpark - Thermalpark Classic 3 noci
Dunajská Streda

Thermalpark Classic 3 noci

4 dny / 3 noci
polopenze

 

od 4 380 Kč

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0