víkendové wellness pobyty

Brusno

Městečko Brusno najdete na mapě Slovenska v jeho pomyslném středu nedaleko Banské Bystrice.

více

Wellness víkendy Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Brusno

Víkendový pobyt

3 dny / 2 noci / polopenze
Rádi si odpočinete alespoň o víkendu? Pojeďte do lázní Brusno na Slovensku na víkendový pobyt. Během třídenního pobytu si užijete zábal, masáž, minerální koupel, vířivou koupel a navíc máte volný vstup do rehabilitačního bazénu, sauny a parní koupele. V ceně je zahrnuta polopenze a zapůjčení županu.

Cena zahrnuje

Relax Brusno

4 dny / 3 noci / polopenze
Čtyřdenní pobyt s nástupem v pátek. A kde? Na Slovensku v lázních Brusno. Pobyt v lázeňském domě Poĺana*** s polopenzí, internetem a zapůjčením županu obsahuje též konzultaci s lékařem a to hlavní, proč jezdíme do lázní, dvě lázeňské procedury denně. Dále máte volný vstup do bazénu, sauny a páry.

Cena zahrnuje

Brusno

Malé lázeňské městečko leží na konci malebného údolí v nadmořské výšce cca 420 m. Léčebné prameny zde byly objeveny v 19. století a tehdy také došlo k výstavbě prvních léčebných domů. Velký rozvoj nastal zejména koncem 20. století, kdy byl vybudován nový léčebný dům Poľana. Ten prošel nedávno komplexní rekonstrukcí, takže jeho vybavení nyní uspokojí i nejnáročnější klienty. Svojí bohatou nabídkou wellness aktivit je místo vhodné pro krátkodobé i víkendové wellness a relaxační pobyty. Užijte si svoje wellness dny v překrásném prostředí!

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0