víkendové wellness pobyty

Tapolca

Tapolca je oblíbené lázeňské městečko ležící ve vzdálenosti 12 km od západního břehu Balatonu nedaleko malebného města Szigliget. Je známé především svými krasovými léčivými jeskyněmi.

více

Wellness víkendy Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Tapolca

Relaxace TAPOLCA

4 dny / 3 noci / polopenze
Pojeďte si užít do Maďarských lázní Tapolca čtyři dny plné odpočinku a wellness. Ubytování v krásném Hunguest hotel Pelion **** s polopenzí. Hotel má vlastní léčebnou jeskyni přímo pod budovou, do které máte vstup a také můžete využít wellness ostrov (v létě) saunový svět atd.

Cena zahrnuje

Tapolca

K největším zajímavostem místa patří podzemní jeskynní jezero, po kterém se lze projet na člunu. Městečko se proslavilo i produkcí vína. Významnou pamětihodností je romantický Mlýnský rybník s vodním mlýnem starým 200 let, který je dnes využíván jako hotel. Na břehu rybníka stojí socha básníka Jánose Batsányi (1763-1845), který se ve městě narodil. Nádherný okolní park a podél jezera stojící domky evokují romantickou atmosféru Itálie a vybízejí k příjemným procházkám. Na jezeře je vybudováno vodní jeviště, na kterém se v létě konají různé koncerty a vystoupení.

Naše nabídka wellness pobytů v tomto krásném místě je situována do hotelu Hunguest Hotel Pelion v centru městečka s vlastním balneo a zážitkovým wellness provozem.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1