víkendové wellness pobyty

Hajdúszoboszló

Lázně Hajdúszoboszló leží ve východním Maďarsku na okraji slavné puszty neboli Velké nížiny, pouze 21 km od druhého největšího města země Debrecenu.

více

Wellness víkendy Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszló / Hunguest Hotel Aqua Sol ****

Termální ráj AQUA SOL

4 dny / 3 noci / polopenze
Čtyřdenní wellness pobyt v Maďarských lázních Hajdúszoboszló v krásném Hunguest hotelu Sol **** s polopenzí a volnými vstupy do hotelového wellness centra, Hungarospa (s léčebnými termálními bazény) a Aquapalace (velkoplošný vodní areál s atrakcemi). Navíc dostanete odpolední kávu a koláč.

Cena zahrnuje

Hajdúszoboszló

Termální prameny zde byly objeveny, podobně jako v některých jiných lokalitách, při neúspěšném hledání ropy před více jak 80 lety. V současné době patří lázně k oblíbeným cílům nejen pacientů léčebných pobytů, ale i vyznavačů wellness turistiky, a to především díky místním termálním lázním Hungarospa s termálními bazény a nabídkou wellness procedur, a dále modernímu Aquapalace – ojedinělému areálu s termálními bazény, saunovým světem a wellness. Neváhejte, vyberte si některý z bohaté nabídky našich wellness programů a poznejte vzdálené, ale velmi zážitkové Hajdúszoboszló!

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1