víkendové wellness pobyty

Györ

Na poloviční cestě mezi Vídní a Budapeští, nedaleko hranice s Rakouskem a Slovenskem, leží město Györ. Po Budapešti je druhým historicky nejvýznamnějším městem Maďarska.

více

Wellness víkendy Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Györ
Györ / Hotel Rába ***

Víkend v Györu

3 dny / 2 noci / snídaně
Třídenní víkendový wellness pobyt v Maďarských lázních Györ, Hotel Rába City Center *** se snídaní, je ideálním pro Váš krátký víkendový odpočinek. V ceně pobytu máte navíc neomezené využití finské sauny a fitness v hotelu. Nástupní den na tento pobyt je výhradně čtvrtek-sobota.

Cena zahrnuje

Györ

Györ získal evropskou cenu za ochranu historických budov s ohledem na velmi zdařilou rekonstrukci barokního městského centra. Návštěvníka zaujmou kostely, paláce, muzea, úzké uličky i domy s typickými rohovými balkony. Mezi nejznámější památky patří Biskupský palác s věží, Karmelitánský kostel a kostel sv. Ignáce.

V r. 2004 byly ve městě otevřeny moderní termální lázně a Györ se tak stal i vyhledávaným cílem wellness turistiky. Nabízíme Vám wellness pobyty v hotelu Rába City Center, zmodernizované historické budově v centru města, jehož wellness a spa areál Vám připraví nevšední zážitky!

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0