víkendové wellness pobyty

Budapešť

Hlavní město Maďarské republiky, Budapešť, leží na obou březích řeky Dunaje. Vzniklo spojením Budy a Pešti v r. 1873 a dnes představuje živoucí metropoli s 2,1 miliony obyvatel.

více

Wellness víkendy Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Budapešť
Wellness pobyt v centru Budapešti na ostrově Margitsziget v 4* hotelu (vybrat si můžete ze dvou) na tři dny. V ceně pobytu máte zahrnut volný vstup do termálního světa s bazény, saunou, párou a aroma kabinami. Dále máte volný vstup na skupinová uvolňovací cvičení, snídaně, 1x večeři a lahev sektu.

Cena zahrnuje

AQUAWORLD v Budapešti

3 dny / 2 noci / polopenze
Třídenní wellness pobyt v Budapešti, hotelu Aquaworld Resort Budapešť**** s polopenzí je ideálním pro Váš odpočinek v lázních. Využít můžete jak Oriental Spa & Wellness centrum v hotelu s bazény, sauny a párou, tak i Aquapark Vodní svět. Ve volných chvílích doporučujeme navštívit centrum Budapešti.

Cena zahrnuje

Margaretin ostrov

4 dny / 3 noci / snídaně
Máte rádi vše zařízeno a pod kontrolou? Pak je zde čtyřdenní pobyt v Budapešti na Margaretině ostrově v Grand Hotelu nebo Thermal Hotelu Margaret Island****. K pobytu a snídani máte navíc jednu slavnostní večeři, aromatickou masáž a volný vstup do termálního Vodního světa. A k tomu ještě 10ks jízdenek na MHD.

Cena zahrnuje

Budapešť

Symbolem Budapešti se stal řetězový most Lánchíd, který společně s dalšími pamětihodnostmi (Citadelou na Gellértově hoře, Hradní čtvrtí s královským palácem, Matyášovým kostelem a mnoha dalšími) přiláká každoročně milióny turistů.

Budapešť je ale pověstná také svými termálními prameny, a proto je vyhledávaným cílem i pro lázeňskou a wellness turistiku. Vyberte si některý z našich wellness programů a spojte svůj pobyt v Budapešti s koupelemi v proslulých termálních bazénech. Čeká Vás nezapomenutelný wellness zážitek!

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.2