víkendové wellness pobyty

Slapy

Obec Slapy leží 33 km jižně od Prahy, rozkládá se v nadmořské výšce asi 350 m a je vzdálena 3 km od Vltavy. Slapy leží doslova nad Vltavou, i když dnes již ne tak vysoko, jako tomu bylo před postavením Slapské přehrady. Celá oblast Slap je součástí Středočeské pahorkatiny.

více

Wellness víkendy Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Slapy

Relaxace na Slapech - 2 noci

3 dny / 2 noci / za osobu
Přijeďte si užít krátký pobyt v luxusních glampingových stanech na Slapech. Nabízíme vám nevšední zážitek s maximálních komfortem.

Cena zahrnuje

Relax na Slapech - 3 noci

4 dny / 3 noci / za osobu
Přijeďte si užít prodloužený pobyt v luxusních glampingových stanech na Slapech. Nabízíme vám nevšední zážitek v přírodě s maximálních komfortem.

Cena zahrnuje

Slapy

Slapská přehrada je jedním z devíti vodních děl na Vltavě, označovaných jako Vltavská kaskáda. Tato přehrada má rozlohu 11.626 km2 a je šestou největší přehradou v České republice. Její hloubka je 58 m a hladina se nachází v nadmořské výšce 271 metrů.

Slapská přehrada a její okolí je centrem rozsáhlé rekreační oblasti. Vodní nádrž pak nabízí skvělé podmínky k rekreaci, sportu i zábavě a také velké množství krásných přírodních míst.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1