víkendové wellness pobyty

Praha

Také hlavní město Praha může poskytnout nevšední wellness zážitek.

více

Wellness víkendy Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Praha

Nevšední Relax

3 dny / 2 noci / snídaně
Užijte si skutečnou relaxaci v Aquapalace Hotelu Prague s možností odpočinku ve Vodním a Saunovém světě a načerpejte při perličkové koupeli či relaxační masáži nové síly do dalších dnů.

Cena zahrnuje

Saunový ráj

3 dny / 2 noci / polopenze
Využijte příležitosti jedinečné relaxace ve Vodním a Saunovém světě Aquapalace Praha. U nás najdete celkem16 různých druhů saun určených pro příjemné, luxusní i netradiční saunování. Vybírat můžete z nabídky Finských saun, Římských lázní či jedinečných venkovních saun. Jako doplněk relaxace nabízíme výběr z mnoha druhů masáží či relaxačních procedur.

Cena zahrnuje

Romantika & Wellness

3 dny / 2 noci / polopenze
Přijeďte s partnerem prožít romantické dny do Aquapalace Hotelu s bohatou nabídkou zábavy ve vodním světě, relaxací ve Světě saun, neboWellness a Fitness centru. To vše v krásném a přátelském prostředí v těsné blízkosti Prahy.

Cena zahrnuje

Seniorský balíček 55+

3 dny / 2 noci / polopenze
Využijte jedinečnou relaxaci v Aquapalace Hotelu Prague. Připravil jsme si pro Vás speciální balíček, který je šitý na míru aktivním seniorům. Využijte služeb Vodního a Saunového světa Aquapalace Praha. Zapůjčíme Vám Nordic Walking hole a zprostředkujeme Vám procházku Dendrologickou zahradou, která se nachází naproti vstupu do hotelu.

Cena zahrnuje

Vánoční Wellness

4 dny / 3 noci / polopenze
Pokud letos opravdu chcete Vánoce strávit v klidu a relaxačně, neváhejte a zarezervujte si pobyt u nás.Aquapalace Hotel Prague má pro Vás speciální nabídku včetně slavnostní štědrovečerní večeře.

Cena zahrnuje

Praha

Kdo by si nechtěl udělat volno na Matičku Prahu, nemyslet na práci, jen tak se procházet historickým centrem, užít si nevšední kulturní nebo kulinářský zážitek a poznat Prahu z jiného úhlu pohledu! To vše můžete mít a k tomu si můžete dopřát relaxaci a wellness v luxusním prostředí známého Aquapalace Hotel Praque v Praze - Čestlicích. Zde najdete svůj klid a uvolnění, neboť kromě návštěvy Aquaparku či Saunového světa si můžete vybrat z wellness programů, které obsahují služby jedinečného Spa a Wellness centra. Přijeďte do Matičky Prahy a užijte si přitom wellness!

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1