víkendové wellness pobyty

Plzeň

Málokteré město má tak jedinečnou polohu jako Plzeň. Rozkládá se na postupném soutoku čtyř řek (Mže, Radbuzy, Úhlavy, Úslavy) uprostřed Plzeňské kotliny.

více

Wellness víkendy Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Plzeň

Víkend v pivovaru pro dva

3 dny / 2 noci / snídaně
Třídenní pobyt v Pilsen Beer Spa & Wellness hotel Purkmistr **** na okraji Plzně se snídaní a programem, který zahrnuje večeři pivních specialit, prohlídku pivovaru s degustací nefiltrovaných a nepasterovaných piv, dárkové dvou balení piva a možnost zahrát si bowling na jednu hodinu.

Cena zahrnuje

Wellness víkend v Purkmistru

3 dny / 2 noci / snídaně
Volný wellness pobyt na tři dny v Plzni, Beer Spa & Wellness hotel Purkmistr **** se snídaní, jednou večeří a vstupem do wellness (finská sauna, parní lázeň, whirlpool, infrakabina a relaxační místnost) na jednu hodinu. Volné chvíle můžete využít například ke zkoušce vaření piva (za poplatek).

Cena zahrnuje

Víkend s pivní koupelí

3 dny / 2 noci / snídaně
Sen pro každého chlapa a také pro některé dámy. Koupat se v pivu. To můžete zažít na třídenním pobytu v Plzni, Beer Spa & Wellness hotel Purkmistr **** se snídaní. Nejen, že Vás čeká zmíněná pivní koupel s originální recepturou a přísadami, ale navíc i masáž zad a šíje. 1x dostanete kávu a dezert.

Cena zahrnuje

Pohoda a odpočinek

3 dny / 2 noci / snídaně
Pohodový wellness pobyt k načerpání ztracené energie. Během třídenního pobytu v Beer Spa & wellness hotel Purkmistr **** se snídaní můžete využít jednu pivní koupel s originální recepturou, jeden vstup do hotelového wellness a jednu odpolední kávu a dezert. Hotel se nachází na okraji Plzně.

Cena zahrnuje

Plzeň

Kopce, které Plzeň ze všech stran lemují, jsou z větší části pokryté lesy. Ohromné lesní masivy na severním Plzeňsku i romantický venkovský charakter jižního Plzeňska v těsné blízkosti západočeské metropole dávají snado zapomenout, že Plzeň je čtvrtým největším městem v republice.

V regionu se zachovalo značné množství památek, především velkolepé barokní, klášterní a zámecké stavby, díky nimž se Plzeňsko nazývá perlou baroka. V dnešních podmínkách zahlcených turistických lokalit představuje region Plzeňsko jedinečnou příležitost strávit dovolenou v překrásné přírodě, ale s vynikajícími službami, bohatými možnostmi aktivního trávení volného času a silným kulturním a společenským zázemím krajského města Plzně.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1