víkendové wellness pobyty

Nové Hrady

Panenská krása zdejší přírody a hojnost unikátních přírodních, technických a historických památek činí Nové Hrady a celé Novohradsko vyhledávaným cílem domácích i zahraničních turistů.

více

Wellness víkendy Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Nové Hrady
Těžce pohodový víkend v Nových Hradech, Wellness hotel Rezidence ***. Stravování formou polopenze, ale nápoje jsou all inclusive (voda, džusy, RC-cola a další + pivo dle výběru a víno). Neomezený vstup do hotelového wellness centra a sobotní využití wellness oázy až do půlnoci + další výhody.

Cena zahrnuje

Víkend TOP ALL INCLUSIVE

3 dny / 2 noci / plná penze
Víkend Top all inclusive se liší oproti klasickému víkendu s nápoji tím, že stravování je zajištěno formou plné penze. K tomu samozřejmě vybrané nealkoholické i alkoholické nápoje zdarma a taktéž i využití hotelového wellness centra. A více Vás čeká v Nových Hradech, Wellness hotel Rezidence ***.

Cena zahrnuje

Čtyřdenní wellness prodloužený víkend. Nové Hrady, Wellness hotel Rezidence *** s polopenzí a s vybranými nealkoholickými i alkoholickými nápoji zdarma. V ceně pobytu je zahrnut i volný vstup do hotelového wellness centra(bazén, sauna, vířivka, solná jeskyně, parní komora) a zapůjčení županu.

Cena zahrnuje

Nové Hrady

V samotných Nových Hradech najdou návštěvníci hned několik historických skvostů - Novohradský hrad, zámek, klášter či hrobku rodu Buquoyů. Okolí pak skýtá nepřeberné množství turistických a naučných stezek jak pro pěší, tak pro cyklisty.

V nabídce Wellness hotelu Rezidence je tradičně pestrá škála wellness programů, které Vám garantují relaxaci, odpočinek a načerpání nových sil a rovnováhy – vše co si od wellness pobytu slibujete.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0