víkendové wellness pobyty

Lázně Libverda

Lázně Libverda, bývalé šlechtické sídlo Clam-Gallasů, se nacházejí v malebném podhůří severního úpatí Jizerských hor na pomezí Čech, Německa a Polska. Městečko je obklopeno smíšenými lesy, které spolu s podhorskou polohou udávají jeho klimatický charakter.

více

Wellness víkendy Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Lázně Libverda

Wellness & relax

3 dny / 2 noci / polopenze
Koupel, masáž, fitness. To vše můžete zažít ve Spa Resortu Libverda v Jizerských horách ku prospěchu svého těla i své duše. Uklidnění mysli a naplnění energií do dalších všedních dnů. Ubytovaní můžete být v tříhvězdičkovém hotelu, nebo čtyřhvězdičkové ville s polopenzí.

Cena zahrnuje

Antistresový pobyt

4 dny / 3 noci / polopenze
Spa Resort Libverda v Jizerských horách Vás zvou na antistresový pobyt s programem. Ubytování si můžete vybrat v tříhvězdičkovém hotelu, či čtyřhvězdičkové ville. Během pobytu dostanete masáže a koupele. Stravování je zajištěno formou polopenze. Ve volných chvílích můžete objevovat okolí.

Cena zahrnuje

Lázně Libverda

Širokou nabídku wellness procedur nabízí nově otevřené wellness centrum Jizera. Ke sportovnímu vyžití je k dispozici nově postavený minigolf, moderně vybavené fitness centrum, tenisové kurty a rehabilitační bazén. V krásném okolí je mnoho zajímavých turistických stezek a skvělých cyklotras. Oblíbenými výletními cíli jsou výletní restaurace Obří sud, rekreační a poutní místo Hejnice, odkud není daleko k místním vodopádům, starobylé město a zámek Frýdlant a centrum kultury a sportu Liberec.

Nabídka wellness pobytů v Lázních Libverda je velmi široká - od wellness pobytů pro novomanžele, wellness pobytů pro muže či wellness pobytů pro ženy až po programy charakteru Medical wellness.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1