víkendové wellness pobyty

Lázně Bechyně

Víkendové pobyty v Bechyni si můžete zpestřit také návštěvou zámku či muzea keramiky, nebo můžete navštívit několik vyhlídek v těsném okolí města, které poskytují nádherné výhledy do krajiny a na město Bechyně.

více

Wellness víkendy Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Lázně Bechyně
Lázně Bechyně / Hotel Panská ***

Zážitky na 2 noci

3 dny / 2 noci / snídaně
Máte rádi jižní Čechy? Udělejte si výlet za zážitky a navštivte muzeum čokolády v Táboře, městské muzeum v Bechyni. Ubytování budete v hotelu Panská v Bechyni.

Cena zahrnuje

Lázně Bechyně / Hotel Panská ***

Zážitky na 3 noci

4 dny / 3 noci / snídaně
Víkend je Vám málo, týden zase moc? Pojeďte na prodloužený zážitkový pobyt na 3 noci. Ochutnáte něco sladkého u cukráře, prohlédnete si muzeum čokolády i městské muzeum a můžete si dokoupit masáže se slevou.

Cena zahrnuje

Lázně Bechyně / Hotel Panská ***

Relax

3 dny / 2 noci / snídaně
Zrelaxujte v Bechyni v hotelu Panská. Užijete si aroma masáž se zábalem, relaxační masáž šíje a navíc můžete zapůjčit kola, hole nordic walking nebo prohlédnout městské muzeum.

Cena zahrnuje

Lázně Bechyně / Lázně Jupiter Bechyně ***

Jupiter spa víkend

3 dny / 2 noci / plná penze
Nemáte čas na týdenní pobyt v lázních? Pojeďte alespoň na víkendový program v lázních. Ubytovaní budete v lázeňském hotelu Jupiter***, navštívíte lékaře na konzultaci, dostanete masáž, čokoládový zábal, přísadovou koupel, parafínový zábal, plnou penzi a půjčit zdarma si můžete jízdní kolo.

Cena zahrnuje

Lázně Bechyně / Hotel Panská ***

Velikonoce v Bechyni

4 dny / 3 noci / polopenze
Oslavte Velikonoce v Bechyni s hotelu Panská při čtyřdenním pobytu s polopenzí. Těšit se můžete na relaxační masáž šíje a zad, poukázku na kulturní zážitek nebo speciální velikonoční menu v rámci polopenze.

Cena zahrnuje

Lázně Bechyně / Lázně Jupiter Bechyně ***

Jupiter spa regenerace

4 dny / 3 noci / plná penze
Jak na unavené tělo? Pojeďte na regenerační 4 denní pobyt v lázních Bechyně. Během wellness pobytu využijete masáže, zábaly, koupele, vířivku a to vše v ceně programu. Navíc si můžete zdarma půjčit jízdní kolo, nebo navštívit posilovnu. Stravování je formou plné penze, můžete jen odpočívat.

Cena zahrnuje

Lázně Bechyně

Lázně Bechyně najdete v jižních Čechách v malebné lesnaté krajině na soutoku řeky Lužnice a říčky Smutné, asi 20 km od města Tábor . Historie města sahá až pravěku, bylo zde nalezeno množství keramiky z období 1. stol. před naším letopočtem. V 9. století zde bylo vybudováno slovanské hradiště, které ve 14. století bylo povýšeno na město.

Lázně Bechyně jsou známé mimo jiné svou elektrifikovanou železnicí, kterou zde v roce 1903 nechal vybudovat František Křižík, komplexem bechyňského zámku, mostem „Bechyňská duha“, který se klene nad řekou Lužnicí ve výšce 50 m a slouží současně pro provoz silniční a železniční dopravy.Zachovalé historické jádro města představuje od roku 1990 jednu z nejhodnotnějších městských památkových zón v Čechách.

Indikace

nemoci pohybového ústrojí, kožní nemoci

Léčivé zdroje

hlavním léčivým zdrojem je rašelina (slatina), pocházející z nedalekých Komárovských blat.

Léčebné metody

peloidní procedury (slatinné koupele a zábaly), vodoléčebná terapie (přísadové koupele, bazén, vířivá koupel), elektroléčba (galvanická lázeň, čtyřkomorová lázeň, ultrazvuk, solux aj.), masáže (klasické, reflexní, podvodní), aplikace tepla a chladu (kryoterapie, parafin), léčebný tělocvik, reflexní terapie.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0