víkendové wellness pobyty

Kašperské Hory

Potřebujete si psychicky odpočinout? Bolí Vás záda z kancelářské židle? Využijte nabídky víkendových pobytů v jedinečných bylinných lázních – Kašperské Hory. A volné chvíle můžete využít na procházky po Šumavě. O Bylinných lázních Kašperské Hory, historii i co a jak se zde léčí, si můžete přečíst níže.

více

Wellness víkendy Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Kašperské Hory

Lázně na zkoušku

3 dny / 2 noci / snídaně
Objevte Šumavské bylinné lázně v Kašperských Horách a vyzkoušejte tento krátký pobyt na 2 noci. Čeká na Vás zábal, speleoterapie, Priessnitzova koupel a volný vstup do hotelového bazénu a relaxační místnosti.

Cena zahrnuje

Hotelový pobyt na 2 noci

3 dny / 2 noci / snídaně
Lékař léčí, příroda uzdravuje. Toto motto využívá jedinečný projekt bylinných lázní v Kašperských Horách a nyní i Vy můžete jejich služeb využít. V ceně hotelového pobytu máte i volný vstup do bazénu, relaxační místnosti a do hotelového a meditačního parku. Pojeďte si užít tři dny wellness pobytu.

Cena zahrnuje

Hotelový pobyt na 3 noci

4 dny / 3 noci / snídaně
Čtyřdenní wellness pobyt v Kašperských bylinných lázních ve Vás opět navodí pohodu a harmonii. Během pobytu můžete využívat volný vstup do bazénu, relaxační místnosti a do hotelového a meditačního parku. Ubytování v čtyřhvězdičkovém Parkhotelu – Šumavské bylinné lázně se snídaní.

Cena zahrnuje

Kouzelná Šumava - víkend

4 dny / 3 noci / polopenze
Prodlužte si volno a pojeďte na wellness víkend od čtvrtka do neděle do Šumavských bylinných lázní v Kašperských Horách. Během pobytu Vás čeká perličková koupel, masáž, zábaly, speleoterapie a koupele dolních končetin s akupresurou. Bazén a relaxační místnost můžete také navštěvovat.

Cena zahrnuje

Kašperské Hory

Šumavské bylinné lázně – Kašperské Hory. Naprosto unikátní projekt v ČR, který skloubil lázeňství s přírodou, zemskou energií a historií. K tomu nejčistší ovzduší v Čechách, dělá z Kašperský Hor balzám na tělo i duši.

Kašperské Hory leží západně od Českých Budějovic a jihovýchodně od Plzně. Vzdálenost do Sušice je 16 km. Historické centrum města je chráněnou městskou památkovou zónou.

První zmínka pochází z roku 1337. Jednalo se o původní hornickou osadu, kde se těžilo zlato. Za krále Jana Lucemburského byla obec povýšena na horní město. Karel IV. k ochraně nechal vybudovat hrad Karlsberg (Kašperk). Město prosperovalo i po husitských válkách. V roce 1584 povýšil Rudolf II Kašperské Hory na královské město.

Indikace

Posílení organismu a celková relaxace, psychické nemoci z všedního stresu, běžně opotřebený pohybový aparát.

Léčivé zdroje

Speleoterapie, byliny, rašelina.

Léčebné metody

Koupele s přísadami, bylinné páry, inhalace, sauna, zábaly, masáže. V neposlední radě také relaxace a klid.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1