Wellness víkendy - Harrachov

Hotel Svornost***

Popis hotelu Wellness víkendy Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

parkování za poplatek
recepce
restaurace / jídelna
bar
výtah
vlastní balneo
hotelový bazén
fitness
sauna
domácí zvířata

VYBAVENÍ POKOJE

balkon
TV
koupelna / WC

Poloha

hotel se nachází uprostřed přírody, a přitom 5 minut od centra města. Lanovka na Čertovu horu je vzdálena jen 10 minut od hotelu.

Popis hotelu

v hotelu najdete recepci, směnárnu, restauraci s barem, jídelní sál, společenskou místnost, terasu, 2 výtahy, biliard a wellness centrum (krytý bazén, fitness, sauna). Dále je k dispozici půjčovna lyží, úschovna lyží (zimní období), půjčovna kol (letní období). Parkoviště je přímo u hotelu.

Vybavení pokoje

pokoje kat. standard jsou vybaveny sprchou, WC, SAT-TV a telefonem s přímou volbou a trezorem, některé pokoje mají balkon - za příplatek. Apartmá na vyžádání - za příplatek.

Stravování

snídaně a večeře - bufet, vč. 1 nápoje k večeři. Obědy je možné dokoupit na místě - výběrem z menu.

Wellness centrum

hotelové wellness centrum nabízí krytý bazén, fitness, saunu a dále poskytuje různé druhy masáží (aroma masáž, antistresovou, klasickou, čokoládovou, baňkovou, masáž lávovými kameny, medovou, podvodní, reflexní terapie plosky). Dále zábaly (parafinový a rašelinový), koupele (perličkovou, přísadová, suché uhličité koupele, vířivou lázeň dolních končetin) a cvičení.

Poznámka

Pobyt domácích zvířat je možný (na vyžádání, po dohodě s hotelem, za poplatek Kč 300,-/noc/malá rasa, Kč 500,-/noc/velká rasa). Parkování u hotelu (za poplatek Kč 100,-/noc). Procedury se neposkytují dětem do 18 let. Pro děti jsou určeny pouze přísadové koupele „Lesní víla“ a „Kouzelný drak“. Dále je dětem k dispozici dětský koutek. V hotelu se nepravidelně konají různé akce – disko, živá hudba, dětská diskotéka s hotelovým maskotem „Svornosťáčkem“.Hotel je nekuřácký.

Harrachov - Hotel Svornost - Rozmazlovací pobyt - 3 noci
Harrachov

Rozmazlovací pobyt - 3 noci

4 dny / 3 noci
polopenze

 

od 3 290 Kč

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0