víkendové wellness pobyty

Harrachov

Dnes jedno z nejhezčích středisek zimních sportů a rekreace v Čechách vzniklo v 17. století jako ves Dörfl. V 18. století byla obec přejmenována podle majitelů místního panství na Harrachov.

více

Wellness víkendy Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Harrachov
Harrachov / Hotel Svornost ***

Nechte se hýčkat - 2 noci

3 dny / 2 noci / polopenze
Nechte se hýčkat a užijte si třídenní pobyt v Krkonoších. Hotel Svornost nabízí volný vstup do bazénu a fitness, během pobytu dostanete 2 wellness procedury, stravování je formou polopenze.

Cena zahrnuje

Harrachov / Hotel Svornost ***

Rozmazlovací pobyt - 3 noci

4 dny / 3 noci / polopenze
Úžasný čtyřdenní pobyt v Harrachově, hotel Svornost *** s wellness programem. Během pobytu Vás čeká parafínový zábal, částečná aroma masáž a rašelinový zábal. Také máte volný vstup do bazénu a fitness. V ceně je zahrnuta polopenze.

Cena zahrnuje

Harrachov

Provozování zimních sportů zde má letitou tradici. Již v roce 1908 zde byl založen Spolek zimních sportů a v roce 1923 se v Harrachově konaly první mezinárodní závody v klasických disciplínách. Od roku 1990 dochází k prudkému rozvoji cestovního ruchu, výrazně se zlepšila infrastruktura města, přibyla bobová dráha a byla zrekonstruována lanová dráha na Čertovu horu (1020 m n.m.).

Wellness hotel Svornost, který je obsažen v naší nabídce, Vás jistě přiláká širokou paletou wellness programů, z nichž nejoblíbenější je Wellness týden.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0