víkendové wellness pobyty

Beskydy

Malebné pohoří v naší zemi, které se nachází na severovýchodní Moravě v oblasti Valašsko a přilehlé části českého Slezska.

více

Wellness víkendy Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Beskydy
Nevíte kam na víkend? Máme pro vás nabídku luxusně stráveného víkendu v krásném Grandhotelu Tatra v Beskydech. Během pobytu máte neomezený vstup do hotelového wellness centra včetně saunového světa se 4 druhy saun.

Cena zahrnuje

Užijte si víkend plný relaxu v Beskydech. Ve Spa Hotelu Lanterna máte neomezený vstup do L-Spa s bazeném, whirlpool, saunou.....stravování formou polopenze.

Cena zahrnuje

Užijte si prodloužený víkend v Beskydech. Ve Wellness Hotelu Horal budete mít neomezený vstup do wellness centra hotelu, stravování formou polopenze. Vypůjčit si můžete také hole Nordic Walking.

Cena zahrnuje

Prodloužený víkend v Beskydech vás nabíie energií. Přijeďte na 3 noci do Velkých Karlovic do Spa Hotel Lanterna a užijte si neomezené vstupy do L-Spa wellness hotelu a krásné výhledy na okolní hory. Stravování máte formou polopenze.

Cena zahrnuje

Beskydy

Chráněná krajinná oblast Beskydy je svou rozlohou 1 160 km² největší chráněnou krajinnou oblastí v České republice.

Krásná a malebná příroda, hory a lesy, bohatá nabídka aktivit po celý rok - to jsou hlavní důvody, proč se do Beskyd jezdí. Vydejte se pěšky nebo na kole k výhružné soše boha Radegasta na bájnou horu Radhošť. Doporučujeme také navštívit Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm nebo unikátní Římskokatolický kostel Panny Marie Sněžné z roku 1754 ve Velkých Karlovicích. Součástí této obce je i vesnice Malé Karlovice, kde se mimo jiné natáčely seriály „DoktorMartin“, „Strážmistr Topinka“ a česká pohádka „Největší dar“.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1