relaxační a wellness pobyty

Terme Zreče

Terme Zreče je poměrně mladé lázeňské městečko, nacházející se na úpatí slovinského Pohorje, kterým se vine údolí říčky Dravinje. Místní hluboké, převážně smrkové lesy střídají pod vrcholy hor malebná zákoutí rašelinišť a jezírek. Tento kraj je vyhledávaným a oblíbeným místem pro již zmíněné přírodní krásy, dále pak pro blahodárnost místních termálních pramenů a současně také díky hoře Rogle (1.517 m.n.m.). Jinak řečeno, využívá se zde neobyčejné kombinace všech léčivých zdrojů – termální vody, bahna, rašeliny a v neposlední řadě také horského klimatu.

více

Wellness pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Terme Zreče
Terme Zreče / Atrij Superior ****

Romantika pro dva

3 dny / 2 noci / polopenze
Zimní rozmazlování a užívání si romantiky. Ve slovinských lázních Terme Zreče v elegantním a útulném hotelu Atrij****sup Vás čeká zážitek kulinářský i wellnessový. Užijte si to spolu!

Cena zahrnuje

Terme Zreče / Atrij Superior ****

Ski & spa

4 dny / 3 noci / polopenze
Nádherný pobyt, který v sobě zahrnuje kombinaci lyžování a wellnessu – ve slovinských lázních Terme Zreče v hotelu Atrij****sup. Ubytování na 3 noci s polopenzí a využitím skipasu a Termálního a Saunového světa. Skibus k dispozici.

Cena zahrnuje

Terme Zreče / Atrij Superior ****

Termální odpočinek

4 dny / 3 noci / polopenze
Strávit 4 dny v nezapomenutelném prostředí slovinských lázní Terme Zreče v luxusním hotelu Atrij****sup v období zimy přináší neuvěři telný příval energie. Spojení sportovních a wellnessových prožitků Vás uchvátí.

Cena zahrnuje

Terme Zreče / Atrij Superior ****
Zvýhodněná nabídka pobytu ve všední dny ve slovinských lázních Terme Zreče v elegantním a moderním hotelu Atrij****sup v období zimy. Při nástupu na pobyt v neděli získáte 1 noc gratis!

Cena zahrnuje

Balíček pro běžkaře

5 dní / 4 noci / polopenze
Nabídka úžasného zážitku pro běžkaře, ubytování s polopenzí v Rogle v hotelu Natura****í na 4 noci, se skipasem pro běžecké dráhy a s využitím wellnessových zařízení hotelu Planja, Natura, Rogla i Therme Zreče. Skibus je v ceně.

Cena zahrnuje

Zimní pohádka

5 dní / 4 noci / polopenze
Pětidenní zimní relax v Rogle v hotelu Natura****s polopenzí a s využitím kombinace saunových a vodních radovánek ve wellnessových zařízeních hotelu Planja, Natura, Rogla i Therme Zreče. K tomu možnost zimních sportovních a turistických aktivit.

Cena zahrnuje

Lyžařský balíček

5 dní / 4 noci / polopenze
Zimní pobyt pro lyžaře v Rogle v hotelu Natura****s polopenzí na 4 noci, se skipasem a s využitím kombinace saunových a vodních radovánek ve wellnessových zařízeních hotelu Planja, Natura, Rogla i Therme Zreče. Nástupní dny jsou čtvrtek až neděle.

Cena zahrnuje

Terme Zreče

Terme Zreče a sportovní středisko na Rogle vytváří dokonalou příležitost pro strávení velmi atraktivní letní či zimní dovolené. Obě střediska jsou od sebe vzdálena asi 12 km a jsou velmi lehce dosažitelná (v zimním období skibusy).

Vzdálenosti jsou následující: Praha 590 km, Brno 427 km a Ostrava 593 km.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0