Wellness pobyty - Terme Radenci

Hotel Radin****

Popis hotelu Wellness pobyty Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

parkoviště zdarma
recepce
restaurace / jídelna
lobby bar
výtah
internet / Wi-Fi
vlastní balneo
hotelový bazén
sauna

VYBAVENÍ POKOJE

klimatizace
internet / Wi-Fi
TV
minibar
pokojový trezor
koupelna / WC
vysoušeč vlasů
zapůjčení županu

Poloha:

v centru Terme Radenci, uprostřed zelených parků se nachází hotelový a léčebně lázeňský komplex, jehož součástí je hotel Radin. V blízkosti komplexu jsou další služby – tenisová hala a tenisové kurty, půjčovny jízdních kol, projížďky lodí na řece aj.

Popis hotelu:

hotel tvoří dvě propojené budovy - Radin A a Radin B**** , má společnou recepci, společnou restauraci, kavárnu, lobby bar, pitnou dvoranu s přírodními minerálkami, nákupní galerii, internetový koutek, turistický servis s nabídkou turistických výletů a animačních programů a dále kongresové centrum. Hotel je propojen s léčebným centrem „Tri srdca“ - ambulance, diagnostické centrum, léčebné terapie na bázi termální vody (koupele, masáže), zábaly, elektro- a magnetoterapie, mechanoterapie (různé druhy masáží), akupunktura aj. Bazénový svět s vodní plochou 1.460 m2 s 10 bazény, vnitřními i venkovními, vč. termálních, zážitkových, relaxačních aj. (teplota vody 28 – 37 oC). Zde najdete dostatek atrakcí – vířivky, masážní trysky, vodní proudy, Kneppův bazének, vodopády aj. Dále se nabízí Saunový svět : finská, turecká, bylinková, infračervená sauna, ve kterém můžete zažít saunové rituály a jeho součástí je i solárium. K dispozici je také Beauty centrum a Ayurveda centrum, kde se poskytují zkrášlovací, relaxační, detoxikační, uvolňovací aj. famózní procedury (masáže, zábaly, peelingy aj.). Celková kapacita hotelu je 291 pokojů, vč. suite – na vyžádání za příplatek.

Vybavení pokoje:

pokoje se odlišují dle budov: Budova A – koupelna s vanou a WC, další vybavení balkon, SAT-TV, minibar, trezor, možnost přistýlky, WiFi-připojení. Dále jsou v nabídce pokoje Premium (na vyžádání, za příplatek).Jednolůžkové pokoje mají balkon, koupelnu se sprchou, WC, SAT-TV, minibar, trezor, kabelové připojení pro internet (ceny na poptávku).

V budově B jsou pokoje kat. superior, mají koupelnu se sprchou, WC, klimatizaci, SAT-TV, minibar, trezor, možnost přistýlky, kabelové připojení na internet. Ceny jednolůžkových pokojů jsou na poptávku.

Stravování:

v centrální restauraci hotelového komplexu – snídaně a večeře - bufet (možnost dietní, vegetariánské a dělené stravy).

Poznámka:

Pobyt domácích zvířat není možný. Parkování je možné zdarma na hotelovém parkovišti.

Upozornění:

Predpokládané termíny pro pravidelné technické odstávky bazénů z důvodu údržby: termální vnitřní 23.03.-26.03.20, vnější kulatý 20.04.-22.04.20, plavecký 15.06.-17.06. a venkovní termální 21.09.-23.09.20 (termíny jsou předběžné, změna vyhrazena).

Terme Radenci - Hotel Radin - Dvě noci / Tři srdce
Terme Radenci

Dvě noci / Tři srdce

3 dny / 2 noci
polopenze

 

od 3 120 Kč

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0