Wellness pobyty - Terme Radenci

Hotel Izvir****

Popis hotelu Wellness pobyty Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

Balneo
Bazén
Internet_WiFi
restaurace
sauna
Výtah
Bar
Parkování_zdarma
recepce

VYBAVENÍ POKOJE

klimatizace
Koupelna_WC
TV
Vysoušeč_vlasů
Trezor

Poloha:

v centru Terme Radenci u lázeňského parku, kde se nachází jedinečný pramen minerální vody. Slovo Izvir znamená Pramen – a v Radenci a v okolí je celkem 45 známých pramenů.

Popis hotelu:

hotel Izvir se nachází vedle hotelu Radin, se kterým je propojen spojovací chodbou, stejně jako s celým komplexem lázní. WiFi pokrytí je v hotelové hale. S hotelem Radin je společná recepce, restaurace, kavárna, lobby bar, pitná dvorana s přírodními minerálkami, nákupní galerie, internetový koutek, turistický servis s nabídkou turistických výletů a animačních programů a dále kongresové centrum. Hotel je propojen s léčebným centrem „Tri srdca“ - ambulance, diagnostické centrum, léčebné terapie na bázi termální vody (koupele, masáže), zábaly, elektro- a magnetoterapie, mechanoterapie (různé druhy masáží), akupunktura aj. Bazénový svět s vodní plochou 1.460 m2 se pyšní 10 bazény, vnitřními i venkovními, vč. termálních, zážitkových, relaxačních aj. (teplota vody 28 – 37 oC). Zde najdete dostatek atrakcí – vířivky, masážní trysky, vodní proudy, Kneippův bazének, vodopády aj. Dále se nabízí Saunový svět (turecká, bylinková, infračervená a finské sauny), ve kterém můžete zažít saunové rituály a jeho součástí je i solárium. K dispozici je také Beauty centrum a Ayurveda centrum, kde se poskytují zkrášlovací, relaxační, detoxikační, uvolňovací aj. famózní procedury (masáže, zábaly, peelingy aj.). Celková kapacita hotelu je 128 pokojů, vc. Suits – na vyžádání za poplatek.

Vybavení pokoje:

pokoje hotelu Izvir kat. standard : koupelna (vana/sprcha, vysoušeč vlasů, WC), klimatizace, SAT-TV, trezor, částečně s možností přistýlky. Ceny jednolůžkových pokojů jsou na poptávku.

Stravování:

v centrální restauraci hotelového komplexu – snídaně a večeře jako bufet (možnost dietní, vegetariánské a dělené stravy).

Poznámka:

Pobyt domácích zvířat není možný. Parkování je možné zdarma na hotelovém parkovišti.

Upozornění:

Predpokládané termíny pro pravidelné technické odstávky bazénů z důvodu údržby: termální vnitřní 23.03.-26.03.20, vnější kulatý 20.04.-22.04.20, plavecký 15.06.-17.06. a venkovní termální 21.09.-23.09.20 (termíny jsou předběžné, změna vyhrazena).

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1