Wellness pobyty - Portorož

Hotel Vile Park***

Popis hotelu Wellness pobyty Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

Akceptace_platebních_karet
Bazén
Bezbariérový_přístup
Domácí_mazlíčci_povoleni
Internet_WiFi
Masáže
Parkování
restaurace
sauna
Domácí_mazlíčci_po_dohodě

VYBAVENÍ POKOJE

Internet_WiFi
klimatizace
Koupelna_WC
TV
Vysoušeč_vlasů

Poloha

Hotel se nachází v letovisku St. Bernardin Resort Portorož, přímo na pobřeží mezi městy Portorož a Piran. Je to pefektní místo pro odpočinek ale také výchozí bod pro výlety a objevování Slovinska.

Popis hotelu

Hotel, který se skládá ze 5 vil s celkem 216 pokoji, leží vedle hotelu Histrion, jen pár kroků od mořského pobřeží. K hotelu náleží pláž (betonové molo) a hosté mohou využívat Mořský vodní park Temaris hotelu Histrion. Vily hotelu Vile Park jsou propojený s nákupní promenádou, kde se nacházejí bary a restaurace.

Vybavení pokoje

Hotel disponuje standardními dvoulůžkovými pokoji (DBL / SGL) .Pokoje jsou vybavené koupelnou se sprchou, WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, Kabel-TV, trezorem a WIFI. Některé pokoje mají balkón (DBL_B). Ceny dalších typů pokojů jsou na poptávku.

Stravování

Snídaně a večeře se podávají v centrální restauraci hotelu Histrion. Snídaně jsou formou bufetu, večeře dle obsazenosti a aktuální situace (bufet, nebo servírované).Místní speciality a speciality středomořské kuchyně lze ochutnat v A la carte restauraci „Tavern Mediteran“ . Odpolední kávu a zákusek si vychutnáte v „Café San Bernardino“.

Wellness

Hotelový hosté můžou využívat „Mořský vodní park Temaris“ hotelu Histrion, který se rozkládá na ploše 2400m2. Ve vyhřívaném bazénu s mořskou vodou, odkud je nádherný výhled na slovinské pobřeží, je možné se koupat po celý rok. Wellness centru „Benedikta“ nabízí klasické procedury, u kterých se používají místní produkty – mořská sůl, slané bahno, slanou vodu, olivový olej, levanduli a jiné slovinské byliny. Odpočinout si můžete v saunovém světě (bylinná sauna, infračervená sauna, finská sauna nebo turecká), solné jeskyni nebo jedinečné slovinské parné lázni.

Procedury poskytované hotelem

Hosté můžou využívat nabídky hotel Histiron, který nabízí více než 20 různých druhů masáží, Kneippův chodník a barevnou terapii.

Parkování je možné na nehlídaném parkovišti nedaleko hotelu zdarma neboza poplatek v hotelové garáži.

Domácí mazlíčci jsou povoleni za poplatek, na vyžádání

Místní poplatek 2,5 € osoba/noc se platí v místě.

Registrační poplatek 1€ na osobu/pobyt není zahrnutý v ceně.

Obědy lze dokoupit v místě, cena ca. 15€.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.2