Wellness pobyty - Podčetrtek

Wellness hotel Sotelia****

Popis hotelu Wellness pobyty Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

parkování za poplatek
hotelová garáž
recepce
restaurace / jídelna
bar
výtah
internet / Wi-Fi
vlastní balneo
hotelový bazén
fitness

VYBAVENÍ POKOJE

klimatizace
balkon
internet / Wi-Fi
TV
minibar
pokojový trezor
koupelna / WC
vysoušeč vlasů
zapůjčení županu

Poloha:

stavba oceněná Plecnikovou cenou za architekturu je citlivě zasazena do svahu a díky zatravněným střechám splývá s okolní zelení. V sousedství jsou dalších hotely resortu.

Popis hotelu:

hotel s množstvím prosklených členitých ploch a prostor je zařízený v minimalistickém stylu. Najdete zde recepci, hotelovou restauraci Basilicum s terasou, a la carte restauraci Gratiola, bar Barago, vinotéku Virstain, obchůdek se suvenýry a oblečením, kadeřnictví, kongresové centrum Olimia, podzemní parkoviště. Podzemní chodbou je hotel propojen s Wellness centrem Termalija, hotelem Breza a apartmánovým hotelem Rosa. Nedílnou součástí hotelu je vlastní výhradně hotelové Spa Armonia, které poskytuje relaxační a beauty služby, jakož i léčebné procedury (masáže, péče o obličej a tělo, koupele a zábaly, pedikúra a manikúra, využití východních relaxačních metod, specielní programy pro dva v luxusních wellness-suitech aj). Chloubou hotelu je také Wellness Orchidelia, který byl 8x v řadě vyhlášen nejlepším wellness zařízením Slovinska. Hotel prezentuje tuto část hotelu jako „poezii architektury a koláž z detailů, jako slavnost pro oči a duši“. Wellness tvoří soustava vnitřních a vnějších bazénů, unikátní saunové centrum s více druhy saun (bez plavek), tematickými odpočinkovými zónami a osvěžující nabídkou kulinářských specialit.Spa Armonia a Wellness Orchidelia slouží hotelovým hostům, Wellness centrum Termalija je otevřeno i pro veřejnost.

Vybavení pokoje:

135 pokojů kat. superior - moderně zařízené, klimatizované, prostorné pokoje s koupelnou (sprcha/vana, vysoušeč vlasů, WC), SAT-TV, rádiem, telefonem, minibarem, trezorem, připojením na internet a balkonem vč. zapůjčení županu, trepek a wellness tašky s ručníky.Dále 4 apartmá a 6 suitů (za příplatek na vyžádání).

Stravování:

v hotelové restauraci: snídaně a večeře – bufet. Vegetariánská jídla, jakož i bezlepkové pokrmy jsou k dispozici.

Procedury poskytované hotelem :

viz. popis hotelu.

Poznámka:

Parkování v hotelové garáži (za poplatek). Pobyt domácích zvířat není možný.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0