relaxační a wellness pobyty

Podčetrtek

Wellness pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Podčetrtek
Podčetrtek / Hotel Breza ****

Ochutnávka -3 všední dny!

3 dny / 2 noci / polopenze
Třídenní relaxační pobyt v hotelu Breza, který je součástí Terme Olimia ve slovinském Podčetrteku. Stravování je formou polopenze. V ceně pobytu je bezplatný vstup buď do saunového parku Wellness centra Termalija nebo bezplatný vstup do bazénů Termalija Family Fun. Nástupní dny jsou neděle až středa.

Cena zahrnuje

Podčetrtek / Hotel Breza ****

Víkend v Breze

3 dny / 2 noci / polopenze
Wellness víkend ve slovinských lázních Terme Olimia Vám pomůže odpočinout si po pracovním týdnu. Pojeďte relaxovat do hotelu Breza s polopenzí a bezplatným vstupem do Saunového světa Termalija Relax a Termálního parku Aqualuna a dále buď do saunového parku Wellness centra Termalija nebo do bazénů Termalija Family Fun. Účastnit se můžete skupinového cvičení.

Cena zahrnuje

Sotelia – dopřej si ji!

3 dny / 2 noci / polopenze
Třídenní pobyt ve slovinských lázních Podčetrtek v hotelu Sotelia**** vyzývá, abyste si dopřáli - tak si dopřejte! V ceně pobytu je ubytování s polopenzí a také bezplatný vstup do Welleness centra Termalija Relax (bazény) a 1 km vzdáleného Termálního parku Aqualuna i bezplatný vstup buď do saunového parku Wellness centra Termalija nebo bezplatný vstup do bazénů Termalija Family Fun. Nástupními dny pobytu jsou výhradně neděle až středa.

Cena zahrnuje

Podčetrtek / Hotel Breza ****

4 všední dny v Breze

4 dny / 3 noci / polopenze
I za 4 dny si můžete odpočinout a načerpat novou energii, obzvlášť když máte hotel propojený s lázněmi. Termální voda a velmi příjemný saunový svět Vám k tomu pomohou. Slovinsko, lázně Terme Olimia, Hotel Breza****.

Cena zahrnuje

Podčetrtek / Hotel Breza ****

5 dní v Breze

5 dní / 4 noci / polopenze
Nechte starosti doma a vydejte se do oblíbené slovinské destinace - lázní Terme Olimia. Krátký pobyt s polopenzí a využitím vstupu do úžasných termálních lázní včetne saunového světa i Vás přivede na jiné myšlenky!

Cena zahrnuje

Sotelia – 4 všední dny

4 dny / 3 noci / polopenze
Čtyři dny v lázních není příliš mnoho, ale pokud déle nemůžete, je to pro Vás ideální nabídka. Denně můžete zajít do Wellenss centra Termalija Relax a Termálního parku Aqualuna, do saunového parku Wellness centra Termalij nebo do bazénů Termalija Family Fun, účastnit se na aktivitách jako vodní aerobic, „Good morning gymnastika“, využití fitness studia. Ubytování s polopenzí v nádherném hotelu Sotelia****.

Cena zahrnuje

Pětidenní relax v Podčetrteku v termálních lázních Terme Olimia se vstupem do Welleness centra Termalija Relax i Termálního parku Aqualuna, do saunového parku Wellness centra Termalija nebo do bazénů Termalija Family Fun a také s účasí na aktivitách jako vodní aerobic nebo „Good morning gymnastika“ Vám dodá ztracenou energii a chuť do života. Stravování formou polopenze.

Cena zahrnuje

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0