Wellness pobyty - Moravské Toplice

Hotel Termal****

Popis hotelu Wellness pobyty Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

Akceptace_platebních_karet
Bazén
Internet_WiFi
Parkování
restaurace
sauna
Výtah
Bar
Bazén_venkovní
Bazének_relaxační
Internet_WiFi_zdarma
Parkování_zdarma
recepce

VYBAVENÍ POKOJE

balkon
Internet_WiFi
klimatizace
Koupelna_WC
mini-bar
TV
Vysoušeč_vlasů
Župan
Internet_WiFi_zdarma
Župan_k_zapůjčení_zdarma

Poloha

Jeden z nejznámějších a nejpopulárnějších hotelů v celém Slovinsku je součástí propojeného hotelového komplexu v rámci Terma 3000 v lázních Moravske Toplice.

Popis hotelu

Hotel leží v srdci dění celého komplexu Terma 3000 a je tak v blízkosti termálního parku. Kromě recepce, výtahů a menších prodejen se suvenýry a drobným sortimentem je k dispozici oblíbená hotelová restaurace, „Aperitiv Bar Termal“ a blízká kavárnička „Café Praline“. Hotel je spojen chodbou s vyhlášeným léčebným centrem „Medico-Wellness-Centrem Thermalium“, dalšími hotely i s termálním parkem. Celková kapacita hotelu je 136 příjemně zařízených pokojů.

Vybavení pokoje

Hotel nabízí několik typů pokojů, jako standardní dvoulůžkové pokoje (DBL_ST) , pokoje economy (DBL) nebo dvoulůžkové pokoje s balkónem. DBL_B). Pro náročnější jsou k dispozici pokoje Suite. K vybavení pokojů patří – koupelna s vanou nebo sprchou, klimatizace, vysoušeč vlasů, SAT-TV, Wi-Fi připojení, minibar a trezor. Ceny jednolůžkových pokojů a suite jsou na vyžádání.

Stravování

Polopenze se podává v hotelové restauraci „Restavracja Termal“. Snídaně se podávají formou bufetů, večeře výběrem z několika jídel denního menu. Každou středu se v hotelu nabízí typický místní večeře.

Wellness

Kromě zařízení v komplexu Terme 3000 nabízí hotel vlastní bazény s černou termální vodou – vnitřní (36-38 °C) a venkovní (36-37 °C), u kterého je také druhý hotelový bar. Dále tematický plavecký bazén s filtrovanou termální vodou (34-35 °C), kde se pojí základní elementy – voda (energie termálních minerálních pramenů), země (chodník z minerálních kamenů), oheň (finská sauna) a vzduch (odpočívárna s barevnými efekty). Bazény jsou v celoročním provozu.

Parkování je možné na nehlídaném parkovišti nedaleko hotelu zdarma nebo za poplatek v garáži hotelu Livada Prestige. Domácí mazlíčci nejsou povoleni.Místní poplatek 2€ osoba/noc se platí v místě. Registrační poplatek 1€ na osobu/pobyt není zahrnutý v ceně.
Moravské Toplice - Hotel Termal - „ Týdenní termální požitek“
Moravské Toplice

„ Týdenní termální požitek“

8 dní / 7 nocí
polopenze

 

od 11 300 Kč

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.2