Wellness pobyty - Turčianské Teplice

Royal Palace*****

Popis hotelu Wellness pobyty Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

Balneo
Bazén
Internet_WiFi
restaurace
Výtah
Bar
Garáž
Parkování_za_poplatek
recepce

VYBAVENÍ POKOJE

Internet_WiFi
Koupelna_WC
mini-bar
TV
Vysoušeč_vlasů
Župan
Trezor

Poloha:

Luxusní hotel Royal Palace***** leží přímo v centru lázeňského města, hned u parku a lázeňské kolonády. Navíc je propojen se Spa & Aquapark, kam mají hosté hotelu neomezený vstup.

Popis lázeňského domu:

V roce 2017 zrekonstruovaný luxusní hotel Royal Palace patří k nejkrásnějším hotelům na Slovensku. Součástí hotelu je recepce, lobby bar, společenský sál, bar, zimní zahrada, letní terasa Royal,restaurace Sissi, podávající pokrmy mezinárodní kuchyně.

Mezi další vybavení hotelu patří balneoterapie, kde je poskytováno velké množství procedur, fitness, léčebný ústav INCARE. Přímo v hotelu se nachází vnitřní bazén Royal Bath s léčivou termální vodou(38°C). Hotel má vlastní minerální pramen.

V ubytovací části jsou hostům k dispozici jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, studia (prostorově větší), apartmány Royal Zikmund, Royal Elisabeth, Royal Maxmilian (2 pokoje).

V celém hotelu je zdarma dostupné WiFi. Hotel je vybaven výtahy.

Vybavení pokoje:

Všechny pokoje jsou nadstandardně vybaveny a jejich součástí je koupelna (sprcha, WC, fén), SAT-TV,telefon, trezor, minibar, čajový a kávový servis. K dispozici župan atrepky. Při příchodu welcome drinky a talíř s ovocem. Za příplatek jemožno ubytování ve studiích nebo apartmánech.

Stravování:

je poskytování v restauraci Sissi – snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběrem z menu. Vstup je povolen pouze ve společenském oblečení.

Procedury poskytované lázeňským domem:

vanové koupele (bahenní, rašelinové), masáže,rašelinové obklady, parafín, parafango, kyslíková terapie, plynové injekce aj.

Poznámka:

Pobyt domácích zvířat není možný.

Parkování na hlídaném parkovišti ( za poplatek) nebo v garážích (za poplatek)

Turčianské Teplice - Royal Palace - Pobyt Royal Palace
Turčianské Teplice

Pobyt Royal Palace

3 dny / 2 noci
snídaně

 

od 6 545 Kč

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1