Wellness pobyty - Smrdáky

Vietoris Ensana Health Spa Hotel***

Popis hotelu Wellness pobyty Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

restaurace
Výtah
Bar
Garáž
Parkování_zdarma
Parkování_za_poplatek

VYBAVENÍ POKOJE

balkon
Internet_WiFi
Koupelna_WC
TV
Vysoušeč_vlasů

Poloha:

hotel se nachází při vstupu do areálu, asi 50 metrů od hotelu Central.

Popis hotelu:

hotel je pojmenovaný po zakladateli lázní Jozefu Vietorisovi. Jedná se pouze o ubytovací objekt s kapacitou 30 pokojů v kategorii standard, superior (v naší nabídce) a superior plus. Recepce se nachází v hotelu Central, k dispozici je výtah, restaurace a lobby-bar s letní terasou. Celý hotel je nekuřácký.

Vybavení pokoj:

prostorné pokoje kat. superior jsou vybaveny moderním nábytkem, sprchou, WC, vysoušečem vlasů, SAT-TV, ledničkou, telefonem, připojením na internet, balkonem

Stravování:

je poskytováno v hotelové restauraci. Snídaně - bufet, obědy 2 chodové menu a večeře – 1- chodové menu (výběr ze 4 jídel) + salátový bufet - možnost dietní stravy.

Procedury poskytované hotelem:

jedná se pouze o ubytovací objekt s restaurací, procedury jsou poskytovány v hotelu Central (50 m) a Balneoterapii (250 m) a regeneračním centrum (tělocvična, fitness, sauna, vířivka, masážní místnost).

Poznámka:

Pobyt domácích zvířat není možný. Parkování v areálu lázní zdarma, hlídané ve dvoře či v garážích (za poplatek). V areálu lázní je možné zapůjčit jízdní kola, sportovní pomůcky, pronajmout tenisový kurt, zakoupit Nordic Walking hole a zúčastnit se všech animačních a kulturních programů (vše za poplatek).

Smrdáky - Central Ensana Health Spa Hotel - Chuť Smrdáků
Smrdáky

Chuť Smrdáků

3 dny / 2 noci
polopenze

 

od 3 135 Kč

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1