relaxační a wellness pobyty

Smrdáky

Lázně Smrdáky leží v západní části Slovenska nedaleko česko-slovenské hranice ve vzdálenosti cca 80 km od Bratislavy i od Brna.

více

Wellness pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Smrdáky

Chuť Smrdáků

3 dny / 2 noci / polopenze
Ne nebojte se. Smrdáky nesmrdí. Jedná se o třídenní pobyt, kdy máte nahlídnout „pod pokličku“ lázeňských pobytů na Slovensku ve stejnojmenných lázních. Čekají Vás 4 lázeňské procedury, ale to až po konzultaci s lékařem, které pro Vás budou ty nejvhodnější. V ceně ubytování je zahrnuta polopenze.

Cena zahrnuje

Zdravá kůže

7 dní / 6 nocí / polopenze
Sedmidenní pobyt na Slovensku v lázních Smrdáky zaměřený na problémy s kůží. Nejdříve vše budete konzultovat s lékařem, který Vám předepíše 9 lázeňských procedur jako třeba vyšetření dermatoskopem, kryoterapii kůží nebo reflexní masáž chodidel.

Cena zahrnuje

Smrdáky

Podle pověsti objevil lázně pastýř, který si vyléčil nemocné nohy jejich koupáním v páchnoucí sirovodíkové vodě pramene. Dřívější jméno obce Nová Ves bylo později změněno na Smrdáky, což reflektuje zápach místních, léčebně velmi účinných, pramenů.

Dnes Smrdáky nabízejí jak klasické léčebné pobyty, tak i relaxační a wellness pobyty pro nejširší okruh zájemců. Vyzkoušejte třeba wellness program Krásná pleť a přesvědčte se o účincích zdejších minerálních pramenů na vlastní kůži!

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1