relaxační a wellness pobyty

Sklené Teplice

Sklené Teplice leží ve středním Slovensku na úpatí Štiavnické vrchoviny nedaleko Banské Štiavnice.

více

Wellness pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Sklené Teplice
Sklené Teplice / Lázeňský dům Goethe ***

Relaxační víkend pro dva

3 dny / 2 noci / plná penze
Vezměte svůj protějšek a vyrazte si užít relaxační víkend s lázeňským programem na Slovensko do lázní Sklené Teplice. Na pokoj dostanete láhev sektu, mísu s ovocem a pak to začne. Jeskynní koupel, klasická masáž, sauna pro 2 s další lahví sektu a volný vstup do fitness a na masážní stroje.

Cena zahrnuje

Víkendový pobyt

3 dny / 2 noci / plná penze
Parenica není pouze název Slovenského sýru, ale i název pro jeskynní koupele v lázních Sklené Teplice na Slovensku. A víkendový pobyt zde byste si neměli nechat ujít. Dále si užijete masáž, termální koupel, nebo Banský kúpel, vodoléčbu, nebo rašelinový obklad a další možnosti lázeňských radovánek.

Cena zahrnuje

Lázně na zkoušku

4 dny / 3 noci / plná penze
Čtyřdenní pobyt na Slovensku v lázních Sklené Teplice s lékařskou prohlídkou a pěti procedurami v návaznosti na doporučení lékaře. K tomu můžete využít volný vstup do fitness a masážně rekondiční stroje. Ubytování v jednom ze čtyř lázeňských domů, dle Vašeho výběru s plnou penzí.

Cena zahrnuje

Sklené Teplice

Raritou Sklených Teplic je výskyt termálních pramenů s teplotou vody od 37 do 52 °C. Unikátním přírodním výtvorem je tzv. Parenica – termální lázeň umožňující návštěvníkům koupat se přímo v jeskyni, ve které léčivá voda vyvěrá.

Sklené Teplice jsou svojí povahou určené nejen pro léčebné pobyty, ale i jako oáza rekreace a aktivního odpočinku, včetně wellness pobytů. Stále se modernizující infrastruktura lázní dokáže nabídnout kromě termální vody řadu skvělých wellness procedur, které v kombinaci s termální vodou dosahují velmi zklidňujícího efektu.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1