Wellness pobyty - Rajecké Teplice

Lázeňský hotel Aphrodite****

Popis hotelu Wellness pobyty Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

Bazén
Internet_WiFi
restaurace
sauna
Výtah
recepce

VYBAVENÍ POKOJE

Internet_WiFi
Koupelna_WC
mini-bar
TV
Vysoušeč_vlasů
Župan
Trezor

Poloha:

lázeňský hotel je centrem lázeňského areálu, neboť se nachází v původním tzv. Kúpelnom dome. Je obklopen lázeňským parkem a okolními zalesněnými kopci.

Popis lázeňského hotelu:

Aphrodite vás přivítá velmi příjemným prostředím - recepcí, kavárnou, kadeřnickým salónem, ale hlavně pak komplexní nabídkou zážitkových procedur.

Vnitřní Vodní svět nabízí termální plavecký bazén 31 °C, relaxační termální bazén o teplotě 38 °C a dále Saunový svět - 3x parní (arabská, bylinková, solná), 1x finská, 1x mentolová), tepidárium, vč. relaxačního a odpočinkového zázemí a fitness-centra.

Venkovní Vodní svět ve stylu antických lázní Vás přenese v čase, když si budete užívat 5 bazénů (740 m2 vodní plochy) – sedací kruhový bazén s masážními tryskami, plavecký bazén, relaxační bazén s vodopádem ­ situovaný pod skálou, turecká koupel s 2 bazény (o teplotě 40 °C a 20 °C). Samoobslužná restaurace Apolón Vás v čase přenese zpět do dnešní doby, ale Vaše zážitky ještě více umocní.

Nově areál doplňuje Natural Spa s vnitřní částí (Kneippův chodník, infrasauna, relaxační proplouvací bazén 35 - 36 °C, relaxační místnost) a venkovní část (venkovní bazén 40 °C, přírodní studený bazén, ochlazovací bazén, biosanárium, sauna rituál, reflexní chodník). V čase od 17.00 hod. je do části areálu Natural Spa vstup možný pouze bez plavek (2 venkovní bazény, 2 venkovní finské sauny, ochlazovací bazének, odpočinková louka).

Výtahy v budově. Bezplatné připojení na internet v celém hotelu.

Vybavení pokoje:

dvoulůžkové pokoje Superior (jednolůžkové kat. Comfort) disponují koupelnou (sprcha, fén, WC), SAT-TV, telefonem, trezorem, WiFi a lednicí. K dispozici jsou župany a pantofle. Rekonstruované pokoje za příplatek.

Stravování:

v restauraci hotelu Aphrodite Palace, snídaně, obědy a večeře – bufet.

Procedury poskytované lázeňským hotelem:

procedury s využitím minerální vody (koupele), podvodní masáže, hydromasážní vany - Biarritz, Atlantis, klasické, aromatické a speciální masáže, oxygenoterapie, elektro a magnetoterapie, parafín, parafango - viz popis hotelu.

Poznámka:

Parkování na hlídaném parkoviště přímo u hotelu. Pobyt domácích zvířat není povolen.

Rajecké Teplice - Lázeňský hotel Aphrodite - Všední dny relax classic
Rajecké Teplice

Všední dny relax classic

6 dní / 5 nocí
polopenze

 

od 15 960 Kč

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.2