Wellness pobyty - Piešťany

Esplanade Ensana Health Spa Hotel-křídlo Palace****

Popis hotelu Wellness pobyty Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

Balneo
Bazén
Domácí_mazlíčci_povoleni
Internet_WiFi
restaurace
sauna
Výtah
Garáž
Parkování_za_poplatek

VYBAVENÍ POKOJE

Internet_WiFi
klimatizace
Koupelna_WC
mini-bar
TV
Vysoušeč_vlasů
Župan
Trezor

Poloha

Komplex dvou budov Esplanade a křídlo Palace se nachází přímo na tzv. Lázeňském ostrově, je propojen s balneologickým komplexem a dále s budovy hotelu Spa Hotel Grand Splendid, vč. tzv. Společenského centra.

Popis resortu

Komplex čítá celkem 257 moderně zařízených pokojů v Esplanade včetně 15 apartmánů a 198 pokojů a 6 apartmánů typu junior suite v Palace. V komplexu jsou k dispozici výtahy, ordinace lékařů, společný balneo-provoz, 6 restaurací, z toho jedna a la carte (Calla) a nová Gallery restaurant, kavárna (Park Café), noční klub Retro Bar, letní terasa, Bridge club, Vodní a saunový svět (vnitřní a venkovní bazén s masážní stěnou, jacuzzi, 3 druhy sauny), dále kadeřnické a kosmetické studio, business-centrum s internetem, klientské centrum, shopping-centrum (suvenýry, módní obchody, zlatnictví apod.)

Vybavení pokojů

Budova Palace má 2 kategorie pokojů: standard/superior (vana/sprcha, vysoušeč vlasů), WC, sat-TV, připojení na internet, minibar, telefon, trezor, župan, francouzská okna, klimatizaci. Pokoje kat.superior jsou prostornější. Dále apartmány (oddělené 2 pokoje).

Stravování

Snídaně, obedy, večeře - bufet.

Procedury poskytované resortem

Všechny lázeňské procedury se poskytují přímo v Balnea Health Spa.

Procedury dětěm do 18ti let se neposkytují

Poznámka

Parkování je možné přímo u hotelů (za poplatek), podzemní garáže (hotely Esplanade a Grand) za poplatek. Pobyt domácích zvířat je možný (za poplatek).

V Kongresovém centru se konají různá kulturní vystoupení a dále zde najdete další služby: kosmetiku, kadeřnictví, manikúru, pedikúru, zubní ambulanci aj. Za Kongresovým centrem je v areálu Lázeňského ostrova 9-jamkové golfové hřiště. V tzv. „Napoleonských kúpeloch“ se poskytuje řada ambulantních procedur. Jejich součástí je mikroklimatická jódová solná jeskyně z přírodní mořské soli (v kombinaci s termální koupelí má unikátní léčivý účinek – za poplatek na místě).

Nabídka procedur je v neděli a během státních svátků SR limitovaná. Volný vstup je možný výhradně do bazénu resortu, ve kterém je host ubytován. Vstup do bazénu v jiných hotelích je pro ubytované hosty lázní se slevou 50 % ze základního vstupného.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.2