Wellness pobyty - Nový Smokovec

Hotel Palace Grand****

Popis hotelu Wellness pobyty Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

Parkování_za_poplatek
recepce

VYBAVENÍ POKOJE

balkon
Internet_WiFi
Koupelna_WC
mini-bar
TV
Vysoušeč_vlasů
Župan
Trezor

Poloha

Léčebné lázně Nový Smokovec se nachází přímo v centru Nového Smokovce.

Popis hotelu

Kúpele Smokovec a.s. provozují lázeňský komplex, který sestává ze 3 samostatně stojících objektů - Hotel Palace, Hotel Branisko a Hotel Palace Grand, které jsou od sebe vzdáleny cca 50 m. Pro ubytování všech hostů slouží centrální recepce hotelu Palace, kde se také poskytuje stravování pro hosty ze všech objektů. V areálu lázní dále najdete stylovou restauraci Svišť, ve které mají ubytovaní hosté slevu 10%. Všechny hotely poskytují ubytování v komfortních pokojích s WiFi připojením.

V hotelu Palace se nachází centrální recepce (centrální trezor), denní bar s kavárnou, knihovnou s denním tiskem (zdarma Wi-Fi připojení), společná jídelna pro všechny hotely, zimní zahrada s biliárem a stolním tenisem, lyžárna a výtah. Celková kapacita hotelu je 75 pokojů. Hotel je současně propojen s kongresovým centrem (moderně vybavené 2 sály, 1 konferenční místnost, 2 salónky).

Hotel Branisko disponuje Vitálním světem a balneoterapií, kde se podávají všechny procedury. V hotelu se nachází nově zrekonstruovaná Relax zóna s bazénem s protiproudem, fitness a tepidariem, které slouží všem hostům zdarma, celková kapacita ubytovací části je 20 pokojů s WiFi, z toho jeden pokoj je rodinný 2+2. Hotel je postavený v klasickém tatranském stylu.

Depandace Palace Grand poskytuje nadstandardní ubytování v celkové kapacitě 19 dvoulůžkový pokoj s WiFi a je ideální pro hosty žádající větší soukromí. Disponuje samostantnou recepcí, místností na snídaně. Večeře se – dle typu pobytu – podávají v jídelně hotelu Palace.

Vybavení pokoje

Moderně vybavené pokoje kat. Grand bez balkonu mají koupelnu s vanou, WC, sat-TV s LCD obrazovkou, minibar, trezor, župan, fén, bezplatné připojení na internet. Pokoje s balkonem jsou za příplatek a mají vanu nebo sprchu. Polovina pokojů má výhled přímo na Lomnický štít, druhá polovina na Popradskou kotlinu.

Stravování

Hostům hotelu Palace Grand se podávají snídaně v přímo v hotelu: snídaně - bufet, obědy a večeře výběr z menu (3 chody) v jídelně Palace. Pro hosty je k dispozici stylová restaurace Svišť v areálu lázní (sleva 20% pro hotelové hosty)

Procedury poskytované komplexem

procedury se poskytují v hotelu Branisko. Poskytujeme procedury na základě lékařské konzultace, ale i volně prodejné, a to za speciální ceny s 50% slevou pro každého ubytovaného na 2 nocí a více: - masáže, koupele (perličková, suchá uhličitá, vířivá), rašelinové obklady, inhalace, léčebná tělesná výchova, magnetoterapie, oxygenoterapie, ultrazvuk, tatranská nosová, cvičení v bazénu. V hotelu Branisko se nachází nově zrekonstruovaná Relax zóna s bazénem s protiproudem, fitness a tepidariem, které slouží všem hostům zdarma, dále Vitální svět (za poplatek): infrasauna, parní sauna, finská sauna, aromaterapie, solná inhalace, Kneippův chodník, vířivka, sedací vířivá koupel, ochlazovací káď, zážitkové sprchy, ledopád, tepidárium.

Poznámka

Procedury se poskytují osobám starším 18 let. Parkování (monitorováno) je možné přímo u hotelu Palace nebo Palace Grand (za poplatek). Pobyt domácích zvířat není povolen.

Široká nabídka dalších aktivit přímo v areálu lázní: bazén se slanou vodou, stolní tenis, billiard, elektronické šipky, riccochet, půjčovna společenských her, kol a zimních sáněk, dětský koutek aj.

Nový Smokovec - Hotel Palace Grand - Sezónní pobyt v Tatrách
Nový Smokovec

Sezónní pobyt v Tatrách

5 dní / 4 noci
snídaně

 

od 4 400 Kč

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.2