relaxační a wellness pobyty

Nový Smokovec

Obec Nový Smokovec patří k nejznámějším slovenským klimatickým lázním. Leží v centrální části Vysokých Tater na úpatí Slavkovského štítu a je přímo propojena se Starým Smokovcem, jehož je pokračováním ve směru na Štrbské Pleso.

více

Wellness pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Nový Smokovec
Nový Smokovec / Hotel Palace Grand ****
Chcete nabýt energii, nebo nabít baterky? Pojeďte si užít 4 denní lázeňský wellness pobyt na Slovensko do lázní Nový Smokovec, který leží ve Vysokých Tatrách. Každý den Vás po konzultaci s lékařem čeká lázeňská procedura a vstup do relax zóny s bazénem. 1x můžete využít i wellness.

Cena zahrnuje

Nový Smokovec / Hotel Palace Grand ****

Sezónní pobyt v Tatrách

5 dní / 4 noci / snídaně
Volný pobyt v lázních Nový Smokovec s volným vstupem do relax zóny s bazénem a jedním vstupem do wellness Vám dovolí prozkoumávat Vysoké Tatry způsobem, jakým chcete. Ubytování se snídaní si můžete vybrat v jednom ze tří lázeňských hotelů. Lázeňské procedury si můžete dokoupit dle Vašeho uvážení.

Cena zahrnuje

Nový Smokovec / Hotel Palace Grand ****
Šestidenní pobyt na Slovensku v lázních Nový Smokovec určený pro seniory a starší klienty se speciálně voleným programem. Během pobytu po lékařské konzultaci Vás čeká osm lázeňských procedur. Během pobytu máte též k dispozici volný vstup do relax zóny s bazénem a polopenzi.

Cena zahrnuje

Nový Smokovec

Nový Smokovec je oblíbeným výchozím bodem pro vysokohorskou turistiku, cykloturistiku a lyžování a vzhledem k poloze ve střední části Vysokých Tater je vhodným východiskem pro výlety do dalších částí Tater, např. na Štrbské Pleso, do Tatranské Lomnice, Ždiaru apod.

V naší nabídce najdete zejména pobyty nejrůznějšího charakteru Medical wellness, jako např. týdenní wellness, ski-wellness aj. Relaxujte v Novém Smokovci a objevte pro sebe krásu Vysokých Tater!

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1