relaxační a wellness pobyty

Lúčky

Lázně Lúčky se nacházejí západně od masívu Vysokých Tater asi 14 km od Ružomberka na rozhraní Oravy a Liptova.

více

Wellness pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Lúčky

Zdravý víkend 2 noci

3 dny / 2 noci / plná penze
Víkendový pobyt k dobití baterií. Zdravý víkend na Slovensku v lázních Lúčky se 3 procedurami za pobyt, jedním vstupem do Vitálního světa (sauny) a denním vstupem do vnitřního (1 hodina), nebo venkovního (2 hodiny) bazénu. Ubytování si můžete vybrat v jednom ze tří hotelů s plnou penzí.

Cena zahrnuje

Zdravý víkend 3 noci

4 dny / 3 noci / plná penze
Čtyřdenní pobyt se 4 lázeňskými procedurami a s mnohem více v slovenských lázních Lúčky. Dále si můžete užít 1x vstup do Vitálního světa – sauny, a denním vstupem do vnitřního (1 hodina), nebo venkovního (2 hodiny) bazénu. Ubytování si můžete vybrat v jednom ze dvou hotelů s plnou penzí.

Cena zahrnuje

Lúčky

Lázně leží na jižním úpatí vrcholu Choč v nadmořské výšce 621 m v příznivé klimatické oblasti tatranského horského pásma.

Vlastní lázně nabízejí mnoho příležitostí pro rekreační turistiku (vrchol Choč, travertinové vodopády aj.), v blízkém okolí je pak možno navštívit množství atrakcí (Liptovská Mara, termální koupaliště Bešeňová, Oravský hrad a Oravská přehrada, velmi známý a oblíbený Aqua Park Tatralandia), jakož i další známá horská střediska.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.2