relaxační a wellness pobyty

Dudince

Dudince leží v jižní části středního Slovenska v povodí říčky Štiavnica v nadmořské výšce 140 m. Jsou známé jako místo s největším počtem slunečných dní v roce na Slovensku a mírnými zimami.

více

Wellness pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Dudince

Prodloužený léčebný víkend

4 dny / 3 noci / plná penze
Nabitý prodloužený víkend léčebnými procedurami. 4 dny ubytování s plnou penzí, lékařskou prohlídkou s konzultací Vašich obtíží a pak už 7 vybraných léčebných procedur dle doporučení lékaře. K tomu můžete využívat vnitřní vířivý bazén Wellnea a od května do listopadu i venkovní bazén (dle počasí).

Cena zahrnuje

Léčebný pobyt medical Silver

5 dní / 4 noci / polopenze
V léčebném pobytu medical Silver v lázních Dudince si můžete vybrat ubytování ze dvou lázeňských domu. Po lékařské prohlídce Vás čekají 2 procedury za přenocování a zároveň denní využití vnitřního bazénu, v letním období i venkovního bazénu. V ceně pobytu je zahrnuta polopenze.

Cena zahrnuje

Dudince

Uhličito-siřité složení pramenů je v Evropě velmi ojedinělé, srovnatelné prameny lze nalézt pouze ve Vichy ve Francii. Historie využití léčebných účinků pramenů sahá až do doby Římanů, po kterých zde zůstalo celkem 32 kamenných římských bazénů.

Po r. 1960 byla v Dudincích postavena celá řada nových léčebných domů, které prošly nedávno rozsáhlou modernizací, aby odpovídaly současným trendům léčebných pobytů i wellness turistiky. V naší nabídce wellness pobytů pro sebe jistě najdete vhodný program, např. wellness-beauty, Medical-wellness programy aj.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1