Wellness pobyty - Bojnice

Léčebný dům Lysec****

Popis hotelu Wellness pobyty Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

parkování za poplatek
recepce
restaurace / jídelna
bar
internet / Wi-Fi
vlastní balneo
hotelový bazén

VYBAVENÍ POKOJE

balkon
internet / Wi-Fi
TV
pokojový trezor
koupelna / WC
vysoušeč vlasů
zapůjčení županu

Poloha:

Léčebný dům Lysec je vystaven ve stráni na LD Mier, se kterým je propojen vnitřní chodbou a nabízí svým hostům velmi příjemnou atmosféru a klidné prostředí uprostřed okolní zeleně.

Popis léčebného domu:

V LD je vlastní recepce s prostorným lobby, do pokojů se dostanete za pomoci výtahů, k dispozici je dále restaurace, kavárna, letní terasa, kosmetický salon a vlastní moderní stylové balneo-centrum, které poskytuje kompletní balneologické služby. K využití slouží zařízení LD Mier - Vodní svět, tj. soustava termálních bazénů (tří vnitřních - tzv. Žlutý 38 °C a tzv. Zelený 32 °C, tzv. Bílý bazén s mořskou vodou 35-36°C) a venkovní termální bazén 34 °C s celoročním provozem) a dále Relax centrum (wellness a saunový svět – solná a bylinková koupel, sanárium, Whirlpool, finská sauna, sluneční louka, oddychová místnost, fitness). Možnost využití internetu na recepci domu.

Vybavení pokoje:

moderní standardní dvoulůžkové pokoje a apartmány (za příplatek): koupelna (sprcha, fén, WC), SAT-TV, telefon, lednice, trezor, kabelový internet (kabel k zapůjčení na recepci), zapůjčení županu. Pokoje jsou částečně s terasou nebo balkonem. Pro pobyt 1 osoby se využívají pokoje dvoulůžkové, které jsou obsazeny jednou osobou.

Stravování:

v hotelové restauraci, snídaně - bufet, obědy a večeře - výběr z více menu (od 2. dne pobytu), salátový bufet (možnost dietní a vegetariánské stravy).

Procedury poskytované léčebným domem:

všechny procedury jsou poskytovány v LD Lysec – vodoléčba (koupele perličková, uhličitá, vířivá, Whirlpool), masáže (klasické, reflexní, léčebný tělocvik, termoterapie (zábaly nebo obklady parafinové, rašelinové), elektroléčba, kyslíková terapie, pitné kúry aj. Některé specifické procedury mohou být poskytnuty ve specializovaných zařízeních mimo objekt (Janúv kúpel - bazén, solná jeskyně apod.).

Poznámka:

Pobyt dětí do 15 let není vedením lázní umožněn. V letním období (červenec-srpen) děti od 3-15 let - možnost hotelového ubytování + volný vstup na koupaliště Čajka. Parkování na monitorovaném, nehlídaném parkovišti přímo v areálu lázní (za poplatek). Pobyt domácích zvířat není povolen. Možnost vypůjčení županu (za poplatek).

UPOZORNĚNÍ:

V období 4.5.-13.7.2020 bude odstávka venkovního bazénu LD Mier, klientům bude k dispozici pouze vnitřní bazén.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0