relaxační a wellness pobyty

Bojnice

První písemná zpráva o existenci města Bojnice je z r. 1113, další vývoj města a regionu je spjat s mnoha šlechtickými rody, výstavbou dnes velmi známého a populárního zámku a hlavně také díky existenci léčivých termálních pramenů. Jejich zdokumentovaná historie sahá do 16. stol, rozvoj lázně zažívají na přelomu 19.-20. stol, kdy gróf Ján Pálfy provedl rekonstrukci zámku a lázní. Novodobý rozvoj lázní je spjat i s majitelem Janem Baťou (30.-léta min. stol). Až v r. 1959 dostaly lázně statut lázeňského města.

Wellness pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Bojnice

Silvestr v Lázních Bojnice

7 dní / 6 nocí / plná penze
Užijte si léčebný silvestrovský pobyt v Lázních Bojnice s 3 procedurami denně, volným vstupem do Vodního světa a silvestrovským večerem. Ubytování je v lázeňském domě Lysec****, stravování formou plné penze.

Cena zahrnuje

Léčivé zdroje:

Přírodní, léčivá, hydrogen-uhličitanovo-síranová a vápanito-rořečnatá voda s teplotou 28–52 °C, vyvěrající z 9 pramenů.

Léčebné metody:

Koupele v různých termálních bazénech, podvodní masáže, perličkové, uhličité a vířivé koupele, hydrokineziterpaie, skotské střiky, léčebná tělesná výchova, mechanoterapie, reflexní léčba (masáže: klasické, reflexní, vibrační, podvodní, manipulační léčba), akupunktura, termo-terapie (parafango, parafinové a rašelinové zábaly a obklady, solux, diatermie), elektro-léčba, světlo-léčba, kyslíková terapie, doplňkové léčby (solná jeskyně, vodní aerobic, terénní kúry, nordic walking aj.)

Indikace:

Nemoci pohybového ústroji (revmatické, degederativní, pozánětlivé, pourázové a pooperační stavy aj.), nemoci nervové (stavy po zánětech centrálního a periferního nervového systému, pooperační stavy, stavy po cévních mozkových příhodách, ischias aj.).

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0