relaxační a wellness pobyty

Körmend

Wellness pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Körmend

Wellness active

3 dny / 2 noci / polopenze
Třídenní wellness pobyt v Maďarsku, v krásném prostředí resortu Mjus World Resort & Thermal Park **** SUPERIOR. Během pobytu máte také bowling na 1 hodinu, bezplatné zapůjčení kol, využití 1.800 m2 vodní plochy vnitřních a venkovních bazénů, saunového světa i fitnessu Technogym. V ceně je zahrnuta polopenze.

Cena zahrnuje

Wellnessový únik

3 dny / 2 noci / polopenze
Odpočinkový pobyt v Maďarsku, v uklidňujícím prostředí resortu Mjus World Resort & Thermal Park **** SUPERIOR. Kromě využití 1.800 m2 vodní plochy vnitřních a venkovních bazénů,saunového světa i fitnessu Technogym je v ceně zahrnuta polopenze a především masáž podle Vašeho výběru a sleva na další zakoupené procedury na místě.

Cena zahrnuje

Všední dny MJUS

4 dny / 3 noci / polopenze
Pobyt během všedních dnů v Maďarsku, v nevšedním resortu Mjus World Resort & Thermal Park **** SUPERIOR. Kromě využití 1.800 m2 vodní plochy vnitřních a venkovních bazénů, saunového světa i fitnessu Technogym je v ceně zahrnuta polopenze a parkování u hotelu.

Cena zahrnuje

Prodloužený víkend MJUS

4 dny / 3 noci / polopenze
Prodloužený víkendový pobyt v Maďarsku, v neobyčejném resortu Mjus World Resort & Thermal Park **** SUPERIOR. Kromě využití 1.800 m2 vodní plochy vnitřních a venkovních bazénů, saunového světa i fitnessu Technogym je v ceně zahrnuta polopenze a parkování u hotelu. Samozřejmostí je zapůjčení županu na dobu pobytu a bezplatné využití Wi-Fi.

Cena zahrnuje

Letní a sváteční pobyt MJUS

5 dní / 4 noci / polopenze
Pět dnů a čtyři noci v Maďarsku, v resortu Mjus World Resort & Thermal Park **** SUPERIOR. Během pobytu máte bezplatné využití 1.800 m2 vodní plochy vnitřních a venkovních bazénů, saunového světa i fitnessu Technogym. V ceně je zahrnuta polopenze i parkování u hotelu.

Cena zahrnuje

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0