Wellness pobyty - Hévíz

Thermal Aqua Ensana Health Spa Hotel****

Popis hotelu Wellness pobyty Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

Balneo
Bazén
Domácí_mazlíčci_povoleni
Internet_WiFi
restaurace
sauna
Výtah
Bar
Parkování_za_poplatek
recepce

VYBAVENÍ POKOJE

Internet_WiFi
Koupelna_WC
mini-bar
TV
Vysoušeč_vlasů
Župan
Trezor

Poloha

Hotel najdete v centru lázeňského městečka asi 300 m od termálního jezera.

Popis hotelu

Hotel původně z r. 1984 prošel povedenou rekonstrukcí: recepce (směnárna, trezor), příjemné lobby s kavárnou, obchod se suvenýry a 3 výtahy, restaurace s letní terasou. V hotelu jsou dále konferenční prostory, zubní klinika, půjčovna aut, turistický servis (výlety, vstupenky aj.), internet. Hotel nabízí Kneippův chodník a venkovní plavecký bazén (12x 8m, 26 °C v provozu od pol. dubna do pol. října), soustavu vnitřních a venkovních bazénů o celkové rozloze 200 m2 a teplotě 29 °C (vč atrakcí jako jacuzzi, masážní trysky, gejzír a vodopád), 2 vnitřní termální bazény (s různou teplotou vody), sauny (infra a finská), solnou jeskyni (za poplatek). Hotel je nekuřácký. Parkoviště přímo u hotelu (za poplatek).

Vybavení pokoje

224 pokojů, kat. Standard: francouzská okna, koupelna (vana, WC, vysoušeč vlasů), SAT-TV, telefon, minibar, trezor, Wi-Fi a župan. Některé pokoje lze navzájem propojit. Pokoje v 6. a 7.patře jsou kat.superior (za příplatek), pokoje mají převážně sprchu, jejich vybavení je ve zcela novém designu.

Stravování

V restauračních prostorách formou ALL INCLUSIVE

07 – 10 hod. - snídaňový bufet v restauraci

10 – 11 hod. - pozdní kontinentální snídaně

10 – 15 hod. - bylinné čaje a ovoce v terapeutickém oddělení

11 – 22 hod. - nealkoholické nápoje (minerálka, ovocné a zeleninové šťávy, čaj, káva), stolní vína a točené pivo

12 – 14 hod. - polední bufet v restauraci – polévky, saláty, zelenina, těstoviny, jídla připravovaná na grilu a woku, koláče, ovoce, zmrzlina

15 – 17 hod. - odpolední svačina ve formě kávy/čaje a zákusků a zmrzliny

18 – 21 hod. - večerní bufet v restauraci

Další služby v ceně

Zapůjčení županu, neomezené využití všech termálních a plaveckých bazénu vnitřních i vnějších a saunového světa (několikrát v týdnu se pořádá saunový rituál), venkovního Kneippova bazénku v zahradě (v létě) dále využití fitness, sluneční terasy, stolního tenisu, skupinových sportovních programů (ranní a fitness-gymnastika, aqua-fitness, vycházky), nordic walkingu, volný vstup na večery s živou hudbou, v letním období animační program pro děti, využití servisu pro děti zdarma (herna, dětské hřiště, dětská postýlka, dětská židlička), WiFi v celém hotelu.

Služby placené - nad rámec all inclusive

Pokojová služba, využití lázeňských, wellness a kosmetických programů, využití solné jeskyně, kadeřnictví, kosmetiky, půjčování aut, jízdních kol, internetové místnosti, konzumace obsahu minibaru, Quint Bar, parkování, pobyt s domácím zvířetem (podle předchozí domluvy).

Léčebné procedury poskytované hotelem (nad rámec all inclusive)

Health Spa balneologické centrum vč. diagnostického centra poskytuje hydro- a mechanoterapii (podvodní masáže, podvodní trakce), elektro-, foto- a magnetoterapii, bahenní zábaly, inhalace, cca 15 druhů masáží, aromatické koupele, pitnou kúru, léčebnou gymnastiku aj.

Wellness Beauty a Relax služby poskytované hotelem (nad rámec all inclusive)

Fitness centrum s moderními přístroji a trenérem, dále kosmetické služby, wellness-masáže (aromatické, uvolňovací, kosmetické, aj.), různé druhy koupelí (Kleopatřina, se solí z Mrtvého moře, aromatické aj.) manikúra, pedikúra, kadeřnictví, solárium. Sportovnímu vyžití slouží jóga, aquafitness, ranní a fitness gymnastika, vycházky a nordic walking, půjčovna kol, aj.

Poznámka:

Služby all-inclusive jsou k dispozici: v den příjezdu od 15.00 hod. (dřívější check-in v době 06.00-15.00 hod. za příplatek na poptávku), v den odjezdu do 11.00 hod. (pozdní check-out v době 11.00-18.00 hod. za příplatek na poptávku).Obědový bufet není v den příjezdu a odjezdu v ceně AI.

Parkování na hotelovém parkovišti za závorou a s kamerovým systémem dozoru (zdarma od 7 nocí pobytu, jinak za poplatek). Pobyt domácích zvířat je možný (za poplatek), platí však jistá omezení (restaurace, spa a wellness-centrum aj.).

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.2