Wellness pobyty - Hévíz

Hunguest Hotel Panorama***

Popis hotelu Wellness pobyty Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

Domácí_mazlíčci_povoleni
Internet_WiFi
restaurace
sauna
Výtah
Garáž
Parkování_za_poplatek
recepce

VYBAVENÍ POKOJE

balkon
Internet_WiFi
Koupelna_WC
mini-bar
TV
Župan

Poloha

V současné době je hotel kvůli kompletní rekonstrukci mimo provoz. Termín znovuotevření hotelu není znám.

Hotel Panoráma se nachází v centru Hévízu asi 150 m od termálního jezera. Vytápěnou chodbou je spojen s léčebným centrem Szt. András (sv. András). Z vyšších pater hotelu se naskýtá nádherný výhled na město, jezero a na pohoří Keszthelyi.

Popis hotelu

Hosty očekává recepce (trezor, zapůjčení vysoušeče vlasů – zdarma), restaurace Márvány a hotelový lobby bar, kde je několikrát týdně živá hudba k tanci a poslechu a kde se každý čtvrtek pořádají kulturní programy. Dále obchod s dárkovými předměty, infrasauna, kadeřník, kosmetika, manikúra, pedikúra, čínské léčivé metody Dr. Yanga, biliard a úschova zavazadel.

Vybavení pokoje

205 pokojů typu superior (po celkové rekonstrukci), v každém z nich je SAT-TV, telefon a minibar, koupelna s WC a balkon.

Stravování

V hotelové restauraci: snídaně i večeře - bufet. V poledne je pro hotelové hosty připraven polévkový bufet (mimo den příjezdu a odjezdu).

Léčebné procedury poskytované hotelem

Pouze tento hotel v Hévízu má výhodu spojení krytou a vytápěnou chodbou s termálními bazény hévízského nemocničního revmatologického a rehabilitačního centra sv. Andráše. V léčebném centru se podávají různé procedury: lékařské prohlídky, elektroterapie, různé druhy koupelí, léčebné masáže, zdravotní gymnastika, trakce, bahenní zábaly, balneoterapie apod.

Poznámka

Parkování za hotelem ve dvoře nebo v podzemní garáži (za poplatek). Pobyt domácích zvířat (do 5 kg) je možný (za poplatek).

V současné době je hotel kvůli kompletní rekonstrukci mimo provoz. Termín znovuotevření hotelu není znám.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1