Wellness pobyty - Hévíz

Hunguest Hotel Helios***

Popis hotelu Wellness pobyty Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

parkování za poplatek
recepce
restaurace / jídelna
lobby bar
výtah
internet / Wi-Fi
vlastní balneo
hotelový bazén
sauna
domácí zvířata

VYBAVENÍ POKOJE

klimatizace
balkon
internet / Wi-Fi
TV
minibar
pokojový trezor
koupelna / WC
zapůjčení županu

Poloha

V současné době je hotel kvůli kompletní rekonstrukci mimo provoz. Termín znovuotevření hotelu není znám.

Hotel leží v parku o rozloze cca 4,5 ha, který je chráněnou přírodní památkou, asi 500m od centra Hévízu a také termálního jezera.

Popis hotelu

Hotel Helios sestává z hlavní budovy Anna a budovy Benjamin, které jsou spojeny zastřešenou chodbou. V hlavní budově Anna se nachází hotelová restaurace Borostyán a hotelový lobby bar, kde večer hraje živá hudba. Hotel disponuje vnitřním a venkovním bazénem (provozovaným v letních měsících) s normální vodou, protiproudem, masážními tryskami a Kneippovým bazénkem. Hostům dále slouží kadeřník, kosmetika, manikúra, pedikúra, solárium, sauna, whirlpool, parní kabina, infrasauna, solná komora, wellnessové masáže a koupele vč, ajurvédských, ordinace zubního lékaře, obchod se suvenýry, půjčovna kol, v recepci je trezor. V hotelu jsou pořádány vždy ve čtvrtek tematické večery (Maďarský, Operetní).

Vybavení pokoje

Hotel Anna má 150 klimatizovaných pokojů a 12 apartmá, v každém pokoji standard je koupelna s vanou, samostatné WC, SAT-TV, telefon, minibar, trezor, balkon. Hotel Benjamin má 48 pokojů se sprchou a WC, SAT-TV, minibarem a trezorem. Všechny pokoje mají Wi-Fi.

Stravování

V hotelové restauraci, snídaně a večeře – bufet. V poledne je pro hotelové hosty připraven polévkový bufet (mimo příjezdový a odjezdový den).

Léčebné procedury poskytované hotelem

Hotel má vlastní balneologické zařízení a vlastní termální pramen (zdarma pitná kúra). V hotelu je krytý termální bazén 13x9 m s teplotou 34 °C. Možné procedury: masáže, zdravotní gymnastika, trakce, ultrazvuk, galvanoterapie, bahenní zábaly, fyzioterapeutické ošetření, vodní gymnastika, koupele, hydroxeur apod.

Poznámka

Parkování přímo před hotelem za závorou (za poplatek). Pobyt malých domácích zvířat je možný po předchozí dohodě (za poplatek).

V současné době je hotel kvůli kompletní rekonstrukci mimo provoz. Termín znovuotevření hotelu není znám.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0