relaxační a wellness pobyty

Györ

Na poloviční cestě mezi Vídní a Budapeští, nedaleko hranice s Rakouskem a Slovenskem, leží město Györ. Po Budapešti je druhým historicky nejvýznamnějším městem Maďarska.

více

Wellness pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Györ
Györ / Hotel Rába ***

Zastavení v Györu

3 dny / 2 noci / snídaně
Krátké zastavení v Maďarských lázních Györ je ideální pro dobití „baterek“. Třídenní pobyt v Hotel Rába City Center *** se snídaněmi a neomezeným využitím finské sauny a fitness v hotelu Vám pomůže nalézt ztracenou energii všedních dnů a odpočinout si od starostí.

Cena zahrnuje

Györ / Hotel Rába ***

Nevšední dny v Györu

5 dní / 4 noci / snídaně
Pětidenní pobyt v Maďarských lázních Györ, hotelu Rába City Center *** se snídaněmi. Součástí pobytu je 1 vstup do městských lázní. Dále můžete využít neomezený vstup do finské sauny a fitness v hotelu.

Cena zahrnuje

Györ

Györ získal evropskou cenu za ochranu historických budov s ohledem na velmi zdařilou rekonstrukci barokního městského centra. Návštěvníka zaujmou kostely, paláce, muzea, úzké uličky i domy s typickými rohovými balkony. Mezi nejznámější památky patří Biskupský palác s věží, Karmelitánský kostel a kostel sv. Ignáce.

V r. 2004 byly ve městě otevřeny moderní termální lázně a Györ se tak stal i vyhledávaným cílem wellness turistiky. Nabízíme Vám wellness pobyty v hotelu Rába City Center, zmodernizované historické budově v centru města, jehož wellness a spa areál Vám připraví nevšední zážitky!

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1