Wellness pobyty - Eger / Egerszalók

Hunguest Hotel Flóra***

Popis hotelu Wellness pobyty Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

parkoviště zdarma
parkování za poplatek
recepce
restaurace / jídelna
lobby bar
výtah
internet / Wi-Fi
hotelový bazén
fitness
sauna
domácí zvířata

VYBAVENÍ POKOJE

klimatizace
balkon
TV
minibar
koupelna / WC

Poloha

V současné době je hotel kvůli kompletní rekonstrukci mimo provoz. Termín znovuotevření hotelu není znám.

Hotel, ležící uprostřed léčebných pramenů, nabízí svým hostům pohodlí a klid. Hotel se nachází blízko centra města, v sousedství městského koupaliště a naproti impozantním tureckým lázním.

Popis hotelu

Třípatrová budova hotelu má 2 výtahy. Hostům hotelu slouží lobby bar, restaurace se střešní tureckou kavárnou (v provozu květen-září), recepce s trezorem, solná jeskyně, solárium, kadeřnictví, pedikúra, manikúra, obchod s dárkovými předměty, léčebné i wellnessové oddělení. Ve wellnessu je zážitkový i sedací bazén, dětský bazén, aroma-, parní i finská sauna, infrakabina, Kneippův chodník, jacuzzi, privátní spa, vyhřívaná lehátka a fitness. Z hotelového foyeru lze projít do městského termálního koupaliště (na ploše 5,3 ha se 7vnitřními i venkovními bazény, s termální a léčivou vodou, plavecký, dětský, zážitkový s řadou atrakcí). Internet v lobby je za poplatek (WiFi).

Vybavení pokoje

V hotelu je celkem 184 pokojů (vč. 4 apartmánů za příplatek). Do 40 pokojů lze umístit přistýlku. V pokojích se nachází telefon, SAT-TV a minibar. Jednolůžkové pokoje mají sprchový kout a WC, dvoulůžkové jsou s balkonem, koupelnou a separátním WC. Za příplatek jsou pokoje s výhledem na termální lázně (klimatizované).

Stravování

V hotelové restauraci snídaně a večeře - bufet.

Procedury poskytované hotelem

Hotel nabízí možnosti léčení ve vlastním léčebném traktu. Léčebné služby: lékařská vyšetření (revmatolog, internista), léčebné masáže, zdravotní gymnastika (individuální i ve skupině), hydroterapie (tangentor, cviky pod vodou), elektroterapie (ultrazvuk, galvanoterapie, iontoforéza, diadynamika, solux, interference, pulsotron, přihrádková galvanolázeň, krátkovlnná terapie, bahenní zábaly fango), fyzioterapie, perličková lázeň, kryoterapie. Wellnessové oddělení poskytuje různé druhy masáží a koupelí (aroma-, lávovými kameny, thajské apod.).

Sportovní vyžití

V hotelu je biliárová místnost, šipky, tenisový kurt (vše za poplatek). Hoteloví hosté mohou po celý rok bezplatně využívat základních služeb sousedních termálních lázní, avšak vitální lázně se hradí.

Poznámka

Parkování na uzavřeném parkovišti (za poplatek), u hotelu zdarma. Pobyt s malými domácími zvířaty je možný po předchozí dohodě (za poplatek).

Eger / Egerszalók - Hunguest Hotel Flóra - Vodní radovánky v Egeru
Eger / Egerszalók

Vodní radovánky v Egeru

4 dny / 3 noci
polopenze

 

od 3 760 Kč

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0