Wellness pobyty - Bük - Bükfürdö

Hunguest Hotel Répce***

Popis hotelu Wellness pobyty Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

parkoviště zdarma
recepce
restaurace / jídelna
lobby bar
bar
internet / Wi-Fi
hotelový bazén
fitness
sauna
domácí zvířata

VYBAVENÍ POKOJE

internet / Wi-Fi
TV
minibar
koupelna / WC
vysoušeč vlasů

Poloha

V současné době je hotel kvůli kompletní rekonstrukci mimo provoz. Termín znovuotevření hotelu není znám.

Hotel je situován v tichém klidném prostředí na parcele obklopené stinnými listnatými stromy v sousedství "Lázní Bük" (Bükfürdő Thermal & Spa Gyógyfürdő) a hotelu Répce Gold, s nimiž je spojen vytápěnou chodbou.

Popis hotelu

K dispozici je restaurace a lobby bar, společenská místnost, obchod s dárkovými předměty, telefon, telefax, kopírka a internetový koutek (za poplatek). Hotel dále nabízí bazén s pitnou vodou, whirlpool, jacuzzi, saunu, parní kabinu, kadeřníka a kosmetiku, pedikúru, manikúru, masáže. Na recepci je možné vypůjčení županu na dobu pobytu (za poplatek).V hotelové budově se nachází fitness a stůl na stolní tenis, v parku slouží hostům k rekreaci hřiště na košíkovou, kopanou, volejbal a kuželková dráha. Hotel má půjčovnu kol. V blízkosti se nachází golfové hřiště, tenisový kurt, bowling a hosté tu mají možnost jízdy na koni a výletů v kočáře.

Vybavení pokoje

160 pokojů kat. standard: koupelna s vanou, WC, sat-TV a lednička, WI-FI, možnost přistýlky, francouzská okna. Na recepci je k dispozici bezplatně trezor. Dále 8 apartmánů (za příplatek).

Stravování

V hotelové restauraci: snídaně a večeře jako bufet (možnost oběda formou menu v lobby hotelu Repce Gold)

Léčebné procedury poskytované hotelem

Z hotelu lze přejít krytou spojovací chodbou do areálu léčebných termálních lázní "Lázně Bük"

Lázně Bük

V areálu o rozloze 14 hektarů najdete ke koupání kryté, částečně kryté i otevřené bazény, bazény s léčivou vodou (32-38 °C), koupaliště a bazény vhodné pro sportování (26-28 °C), dětské bazény, 4 skluzavky - Tobogán anakonda (dlouhý a klikatý), Kamikadze (strmý pád), rodinnou skluzavku (pro více osob najednou), cibulovou skluzavku (rotace a následný volný pád), další vodní atrakce (gejzíry, divokou řeku), odpočívárny, sluneční terasy aj. (v zimním období jsou v provozu jen termální a vnitřní bazény). Vstup do této části lázní je obsažen v prezentovaných programech. Zvláštní vstupné (cca 2.500 HUF) je do separátní části areálu tzv. Zážitkových lázní, které jsou tvořeny taktéž soustavou termálních vnitřních a venkovních bazénů aj. atrakcí, avšak zajišťují větší klid a soukromí. Další samostatnou součástí je tzv. Svět saun (3hod. vstupné činí cca 1.500 HUF) s kapacitou pro 150 osob (tepidarium, parní sauna, infračervená i finská sauna, ledová kabina, aromatická sauna a venkovní finská sauna, vnitřní odpočinková zóna vnitřní či venkovní ochlazovací bazén, Jacuzzi, Kneippův bazén). Nově vybudované Léčebné středisko Wellness zajišťuje pestrou škálu léčebných a wellness procedur, ucelených balíčků (vše za příplatek na místě).

Poznámka

Parkování na monitorovaném parkovišti se závorou za hotelem (zdarma). Pobyt s domácími zvířaty není povolen.

V současné době je hotel kvůli kompletní rekonstrukci mimo provoz. Termín znovuotevření hotelu není znám.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0