relaxační a wellness pobyty

Tuheljske Toplice

Tuheljske Toplice

Tuheljske Toplice leží v chorvatské horské oblasti Zagorje blízko hlavní silniceE59, 40 km od Záhřebu.

více

Wellness pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Tuheljske Toplice
Tuheljske Toplice / Well ****
Pokud míříte k moři, je výhodné si cestou odpočinout v krásném prostředí lázní Terme Tuhelj, které najdete jen malý kousek od dálníce E59. Osvěženi můžete pokračovat do svého konečného cíle. V ceně je ubytování se snídaní na jednu noc a využití vodních atrakcí hotelu. Polopenze a all inclusive soft je možná za příplatek.

Cena zahrnuje

Tuheljske Toplice / Well ****

Well o víkendu

3 dny / 2 noci / polopenze
Kombinace pobytu v chorvatských lázních Terme Tuhelj a veslovinských lázních Terme Olimia. Víkendový pobyt v hotelu Well****s polopenzí a s řadou aktivit, které umožňuje výhodná poloha obou lázní nedaleko od sebe.

Cena zahrnuje

Tuheljske Toplice / Well ****
Čtyři noci a pět dnů v lázních není příliš mnoho, ale i to postačí k načerpání sil do dalších dnů. Využijte zvýhodněnou cenu pro pobyt ve všední dny. Odměnou Vám bude využití skvělé kombinace vodních radovánek v lázních Terme Tuhelj v Chorvatsku a Terme Olimia v sousedním Slovinsku. Ubytování v hotelu Well**** s polopenzí.

Cena zahrnuje

Tuheljske Toplice

Krajina na úpatí hradu Mihanović představuje místo,kde se nacházejí tzv.pramenné bazény. Bazény jsou naplněny termální vodou a vkombinaci s léčivým bahnem nabízí hostům nezapomenutelný zážitek koupelev přírodním prostředí. Přírodní koupaliště se dvěma vzájemně propojenýmibazény se nachází u zdroje termální vody, voda v bazénech neustálecirkuluje a poskytuje tak neustále čerstvý přísun léčebné vody.

Termální voda z této oblasti příznivě působína řadu kožních onemocnění, vyléčí a vyživuje pokožku a pomáhá při revmatickýchonemocněních, pooperačních procesech a hojení zranění kloubů a kostí.

Léčivé zdroje:

minerální voda, která patřído skupiny sirných vod, její teplota je 32-33ºC .

Termální voda Tuhelje obsahuje síru, sodík,draslík, vápník, hořčík, stroncium a mnoho dalších složek.

Indikace:

revmatické nemoci, kožnínemoci, léčba poranění kostí a svalů, cvičební aktivity v termální voděmají pozitivní účinek na srdce a cévy a jsou vynikajícím způsobem, jak zabránit stresu.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0