Wellness pobyty - Teplice v Čechách

Lázeňský dům Císařské lázně****

Popis hotelu Wellness pobyty Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

parkování za poplatek
recepce
restaurace / jídelna
bar
výtah
internet / Wi-Fi
vlastní balneo
hotelový bazén
sauna

VYBAVENÍ POKOJE

TV
pokojový trezor
koupelna / WC
vysoušeč vlasů

Poloha

impozantní budova Císařských lázní leží v klidné části města, náleží k historicky nejstarším domům v Teplicích a nese jméno rakouského císaře Františka Josefa.

Popis lázeňského domu

velmi příjemná a klidná atmosféra Vás bude provázet celým domem, kde se nachází recepce, kardio zóna, Orient SPA Center, půjčování županů (za poplatek – u některých pobytů), restaurace a kavárna s letní terasou a výhledem do Lázeňského sadu. Objekt je vybaven výtahy.

Vybavení pokoje

jedno a dvoulůžkové pokoje kat. standard, které jsou vybaveny sprchou, WC, vysoušečem vlasů, telefonem, rezorem, chladničkou a SAT-TV.

Stravování

snídaně – nabídka formou bufetu, nabídka nápojů, oběd - polévka, výběr z 5 druhů hlavních jídel, salátový bufet, večeře - výběr z 5 druhů hlavních jídel, salátový bufet. Pozn.: Výběr z nabídky jídel od 2. dne pobytu, v den nástupu jednotné jídlo bez možnosti výběru.

Speciál : snídaně – nabídka formou bufetu, nabídka nápojů, oběd – polévka, salátový bufet, hlavní jídlo výběr z minutkového jídelního lístku do počtu 20 klientů, nad 20 klientů výběr z teplého bufetu, 1 x studený a 1 x teplý nápoj, ovoce a moučník ,večeře – salátový bufet, hlavní jídlo výběr z minutkového jídelního lístku do počtu 20 klientů, nad 20 klientů výběr z teplého bufetu, 1 x studený a 1 x teplý nápoj, ovoce a moučník

Procedury poskytované lázeňským domem

komplexní balneologické centrum - koupele (termální, vířivé,bylinné), masáže (ruční, reflexní, podvodní), Orient SPA Center - Ájurvédské masáže, Masáže horkými kameny, Medová masáž detoxikační, Masáž proti celulitidě, Masáž Lomi Lomi, Beauty rituál, Masáž plosky nohy, termoterapie, elektroterapie, magnetoterapie, oxygenoterapie, kryoterapie, laser, plynové injekce, pitná kúra, přístrojová lymfodrenáž, vakuokompresní terapie, inhalace, termální rehabilitační bazén s protiproudem, podlahovými perličkovými masážemi a bočními masážními tryskami, součástí balneoprovozu je sauna.

Poznámka

Parkování na hlídaném parkovišti přímo u LD (za poplatek). Pobyt domácích zvířat není povolen. WiFi připojení v prostoru recepce, internet pro klienty.

Teplice v Čechách - Lázeňský dům Beethoven - Beethoven - 4 noci
Teplice v Čechách

Beethoven - 4 noci

5 dní / 4 noci
polopenze

 

od 6 900 Kč

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0