Wellness pobyty - Praha

Hotel NH Prague City****

Popis hotelu Wellness pobyty Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

parkování za poplatek
recepce
restaurace / jídelna
lobby bar
výtah
internet / Wi-Fi
fitness
sauna

VYBAVENÍ POKOJE

klimatizace
internet / Wi-Fi
TV
minibar
koupelna / WC
vysoušeč vlasů

Poloha hotelu:

Hotel najdete v pražské čtvrti Smíchov, na návrší Mrázovka (na jeho vrcholu pak leží Hotel NH Collection Prague, se kterým jsou oba hotely spojeny zubačkou, ze které jsou překrásné výhledy na Prahu). Nedaleko od hotelu se nachází známá Bertramka, nebo také obchodní centrum a dopravní křižovatka (stanice metra) – Smíchov-City – obchody, kina, Svět železnic aj.

Popis hotelu:

Moderní, designový hotel Vás okouzlí svojí architekturou, nápaditým interiérem a skvělými službami. Z hotelové garáže se dostanete výtahy do přízemí hotelu, kde bude přivítání v recepce s 24 hod. provozem. Na stejné úrovni najdete pak příjemný lobby bar, dale pak hotelovou restaurace, a pokud vyjedete zubačkou na vrchol Mrázovky, budete oceněni překrásnými výhledy z terasy restaurace Il Gardino a hlavně pak nabídkou místní kuchyně, vč. výběrů specialit na grilu, jakož i výběr lahodných vín. V hotelu je Vám dále k dispozici a bezplatnému využití sauna, parní lázeň a fitness. Hotel poskytuje bezplatné připojení na internet. Celková kapacita hotelu 309 pokojů.

Vybavení pokoje:

naše nabídka obsahuje pokoje kat. Standard s rozlohou 24-25 m2 (max. obsazenost 3 osobami), které jsou klimtizované, s koupelnou (vysoušeč vlasů) a WC, pokoje jsou vybavené SAT-TV, bezplatným připojením na internet WLAN, varnou konvicí, minibarem a výběrem vice polštářů. Na vyžádání je možné použít žehlící prkno a žehličku.

Stravování:

v hotelové restaurace – formou jedinečného bufetu. Pro oběd či večeři doporučujeme využít nabídku hotelové restaurace Il Gardino (není v ceně pobytu).

Wellness procedury poskytované hotelem:

bezplatné využití sauny, parní lázně, firntess studia,

Poznámka:

Parkování je možné v hotelové garáži - za poplatek 200,-/den. Pobyt domácích zvířat je možný za poplatek.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0